Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy papucs vagy férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem tök nagy papucs vagyok. A feleségem szerint meg. "Á, dehogy!" A sex ennek mérőszáma?

2013. aug. 2. 10:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%

Nem. A papucs az, aki csicskaja a nonek. Az a tipikus "igen, Dragam!"

Miert erzed magad papucsnak, miket csinalsz?

2013. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed magad papucsnak?Az én szememben semmi köze egymáshoz a sexnek meg annak hogy a férj papucs.
2013. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
86%

Papucs az aki a saját akaratának nem szerez érvényt. Akár szexben akár nem.

De igazi férfi a saját akarata mellett a másik akaratának viszont ad teret.

Van nő akinek elnyomás kell máskép a fejedre nő. De ettől jobb menekülni.

2013. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy a "szex ennek mérőszáma?"
2013. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
72%

- B a s s z n i !!!

- Igen drágám!

2013. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
21%
Ledöntöd az asszonyt vagy délben megkérdezed hogy van-e kedve este szexelni? Ha nekiesel férfi vagy, ha be kell jelentkezned és 3-4 hetente igent mond akkor papucs vagy.
2013. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy papucs vagy? A feleséged hozza a döntéseket? Ő mondja meg, hogy mit kellene csinálni? Vagy neked kell a kávét megfőzni? Mondj egy pár példát, amiből úgy gondolod papucs vagy.
2013. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

1.) 1 het nyaralas kulfoldon 2 gyerekkel.

Az 1 het alatt az utso elotti napon keresre kaptam egy oralt. Mindegy nem is akartam eroltetni, mert legyen neki is szabadsag meg pihenes.


2.) hazajottunk, masnap kerti-party nalunk. Mondom,

"Jol all ez a ruha rajtad, mit kellene tenni azert, hogy ma egyutt legyunk?"

"Ma nem lesz semmi."


2.b.) miutan a vendegek elmentek kivettem egy 100-ast es elmentem egy kupiba. Nem leptem felre, mert ott mar meggondoltam magam. Pedig nagy boszen azzal a szandekkal indultam el. Csak megittam par red bullt meg vizet, kozben meg jott az sms, hogy

"Gyere mar haza, szeretlek, ne legyel buta."


2.c.) a mai napig meg sem kerdezte, hogy hol voltam ejjel 03:00-ig.


3.) szombaton elmentem sorozni a fiukkal. Kocsival mentem es ejfelkor elkoszontem. A tobbiek ittak en nem. Es akkor ott jott, hogy miert nem bulizok, meg hogy mekkora papucs vagyok, hogy hazamegyek. Masnap volt a hazassagi evfordulom.


4.) Tegnap vagy tegnapelott a felesegem lazan el tudott csabitani egy legyottra kb 3-4 perc alatt.

Nem voltam kepes azt mondani, hogy "Jo ejt, majd maskor!" Pedig legbelul erzem, azt kellett volna mondanom.


Foleg az 4-os pont miatt. Papucs vagyok?

2013. aug. 2. 11:06
 9/64 anonim ***** válasza:
71%
... és emberek így élnek...
2013. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy papucs, de nagy gondok vannak a házasságoddal, az biztos.

A szexet eszközként felhasználni, szexszel zsarolni a másikat a legnagyobb probléma - bármilyen kapcsolatban.

2013. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!