Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a sógora/sógornője tette tönkre a házasságát?

Figyelt kérdés
Írtam ki erről kérdést, és kíváncsi vagyok, ki hogy oldotta meg, hogy végződött az ügy!

2013. aug. 6. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem házasság volt,csak sokévnyi komoly kapcsolat összeköltözéssel és eljegyzéssel,és nem tette tönkre,de elég rendesen mérgezte.Szakítással végződött,bár nem a sógornő jelölt miatt,de volt benne része.Azóta is rühellem a nagypofájú,egoista szingli p...kat,mint amilyen ő is.
2013. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is megmérgezte a házasságunkat a sógorom és a sógornõm is. Irigyek voltak ránk és még most is azok. Csak arra törekedtek, hogy mi is boldogtalanok legyünk mint õk a házasságukban. Egy idõ után megelégeltem és nagyon ritkán találkozunk, meggyülöltem õket.

Visznt ugy tesznek, mintha semmit sem csináltak volna.


Neked mivel ártottak?

2013. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom!:(

Totál ránk akaszkodik, állandóan itt van, itt eszik, ha kell valami, itt van. Elégsok gondunk van így is, erre jön a nyakunkra...

2013. aug. 6. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez azért önmagában nem tűnik nekem olyan vészesnek...
2013. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nos, kedves utolsó, én teljes mértékben megértem a kérdezőt. Önmagában nem érzed túlzásnak, hogy állandóan ott van? Na hát megnézném, téged nem zavarna e, ha mindig ott dőzsölne valaki nálad, meg ha a pároddal és a gyerekeddel szeretnél lenni, valaki mindig ott lenne a nyakadon, osztogatná folyamatosan a kéretlen tanácsokat és addig dumál, míg övé nem lesz az utolsó szó. Mert ezt megtapasztalom én is!!!

A sógornőm állandóan itt van, nem veszi észre, ha zavar, képes lenne akár éjfélig is itt ülni, a férjére meg nagyívben sz@r. Félreértés ne essék, nem az a baj, ha átnéz az emberhez, hanem az, hogy nem hagyja az embert levegőhöz jutni. Bele kell gondolni a kérdező helyzetébe is.

2013. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tönkretettem sógornőm házasságát, azaz ő volt a vétkes én csak elmondtam tesómnak amit tudtam. Felvettem telefonra amint épp megbeszéli a szeretőjével h mikor és hova mennek dugni és ezt megmutattam a tesómnak.
2013. aug. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem voltunk házasok, egyetem alatt ismerkedtünk meg. Kolis voltam, ő albérletben lakott a testvérével, miután végeztünk mondta, hogy költözzek hozzá.

Ekkor még nagyjából jóban voltam az öccsével, viszont a barátnője ekkor se szeretett, aki szintén kolis volt, de leginkább náluk lakott, suliba se nagyon járt, csak bulizni. Nyilván nem tetszett neki, hogy az addig csendben meghúzódó, irányítható báty odahoz valakit, pedig neki ugyanannyi joga volt ott lakni, mint nekem.

Exanyós-exapós jó fej volt, ők is mondták, hogy nyugodtan menjek oda, mivel jól kerestek még azt is mondták, hogy nem muszáj fizetnem, persze azért adtam a barátomnak pénzt a rezsibe, feltöltöttem a hűtőt, stb.

Viszont csak projectmunkáim voltak, folyamatosan kerestem állandó munkahelyet, de nem kellettem sehová. Még a korábbiakból maradt megtakarításom, leginkább ezt éltem fel, de az öcsikéék - mivel szerintem nem hitt a bátyjának - azt gondolták, hogy ingyen lakom ott, nem is keresek munkát és csak kihasználom őket. Pedig végig igyekeztem, minden alja helyre jelentkeztem dolgozni, amikor "otthon" voltam akkor is takarítottam, bevásároltam, csekkeket mentem fizetni, takarítottam a másnapos kiscsaj hányását a konyhából.

Egyre gázabb lett a helyzet, vagy nem szóltak hozzám, semmibe vettek és kb. fellöktek, vagy ordítottak, kidobálták, tönkretették a cuccaim, (ovis módszerektől, a fogkefém wc-be dugásától kezdve a laptopom tönkretételéig), kérdés nélkül megették a kajáinkat, lejárató kampányba kezdtek ellenem, hogy egy számító k..rva vagyok és meglopom őket.

Megjegyzésként hozzáfűzném, hogy amikor végül otthagytam a társaságot pár cuccot búcsúzóul kiloptak a már előző nap összekészített táskámból, kipakoláskor vettem észre, de akkor már csak a képébe röhögtek az exemnek, hogy biztos utazás közben lopták el. Persze, a műszaki cikkeket lehet, de pl. fülbevalót a táska aljáról? A busz oldalában levő csomagtartóban?

Ráadásul a kedves öcsi rendszeresen a jelenlétemben csalta meg a barátnőjét, még a szüleik is a fiuknak falaztak, amikor random csajokat vitt haza. Nem is értem, hogy nem gondolt bele abba, hogy én, a "főellensége" végignézem, ahogy valami kisqrvát megdug a közös ágyukban, délelőtt kipaterolja, majd délután ártatlan arccal fogadja a barátnőjét. Vagy az exe feljár hozzá dugni, amikor az aktuális nem ér rá. Az otthagyott bugyira pedig azt mondja, hogy az enyém. Persze én is falaztam neki, a helyzet eldurvulásakor gondoltam rá, hogy fel kéne világosítani a barátnőjét, mekkora egy szemét alak. De aztán mégse mártottam be, azóta el is jegyezték egymást, még mindig szívből kívánom neki, hogy bukjon le az egyik kis kalandjával, megérdemli.

Arra is gondoltam, hogy talán azért kezdődött ez a nagy utálat, mert egy nap részegen rámnyomult, de visszautasítottam. Nem tudom, de már igazán nem is érdekel, egyébként se volt teljesen normális, pszichiátrián kezelték, drogozott, több egyetemi szakot elkezdett, de 1-2 félév után otthagyta. A barátnője meg egyrészt a saját érdekeit nézte, másrészt mindenben a barátjának adott igazat.

2013. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!