Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nőknek könnyebben megbocsátj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek könnyebben megbocsátják a megcsalást, mint a férfiaknak? Ti, hogy látjátok? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem bocsájtják megy könnyebben a nőkne, sőt. Szerintem embere válogatja, hogy mit reagál. Nőben, és férfiben is megtalálható a megbocsájtó és az azonnal szakító, no meg az átgondoló és újrakezdő típus.
2013. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__46..


Erre gondoltam, legtöbb válaszadó azt mondja meg kell bocsátani, de ha férfi írja, hogy megcsalta a feleségét, vagy a megcsalt feleség ír, akkor mindenki fröcsög, hogy ki kell dobni a hűtlent!

2013. aug. 7. 14:58
 3/9 intrepid ***** válasza:
49%
Azért van amit leírtál, mert itt a GyK.-n a családi kapcsolatokban legtöbbet a férfigyűlölő, kielégületlen harci vénasszonyok kommentelnek a legtöbbet, tőlük meg ne is várjál mást, ennyire telik nekik.
2013. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb ideíró olyan nő, aki elvált a férjétől, sokszor a saját hibájából. Csak ezt egyik sem látja be. Ha neki tönkrement a házassága, akkor menjen tönkre a másiké is!

Régen az anyák mindent megtettek, hogy összetartsák a családot. Ma viszont a férjtől elvárják, hogy vigye haza a pénzt, utána segítsen a Gyesen levő, unatkozó anyukának az otthoni munkákban, ugrálja körül a feleségét. Ha nem teszi, akkor a feleség boldogtalan és szeretőt keres magának. Mert JOGA van a boldogsághoz. Sőt, még azt is elhitetik magukkal, hogy a gyerek is boldogtalan, ha az anyja nem boldog a nap 24 órájában. Azzal nem törődnek, hogy a gyereket a válás mennyire viseli meg.

De a Bíróságok sem tartják bűnnek, ha az anya tart szeretőt, ha viszont az apa, az főben járó bűn.

Nő vagyok, nem váltam el, van 3 gyerekem, és nem vagyok unatkozó vénasszony.

2013. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem. Szerintem a pasik sokkal hamarabb mutatnak ajtót. Legalábbis amit ismerős körben láttam. Reprezentatív felmérést nem végeztem, de én is inkább arra hajlok, hogy a nők inkább megbocsájtóbbak, jobban kapaszkodnak a kapcsolatba.


Pasik esetében meg azért írják mindig ezt, mert ezen az oldalon olyan madár nők vannak, akiket nem egyszer hanem sorozatban csalnak. Egyébként én mindig mindenkinek azt mondom, hogy próbáljon megbocsájtani, ha nem arról van szó, hogy fél éve szeretője van, vagy 82x megcsalta már.

2013. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha elég nagy papucsot nevelt az asszony a férjéből akkor az megbocsájtja neki
2013. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A nők ritkábban lépnek félre, és általában oka van. A nők részéről a sexhez szükség van érezelemre is,a férfiaknál meg ez nem feltétlen igaz ugye. Ezzel tisztában vannak a férjek is.


Nem annyira lehet párhuzamot vonni, mert sokkal több férfi csalja meg a párját, mint nő. Én sok nőt ismerek, aki megbocsátott félrelépést. Félrelépő nőt pedig nem is ismerek egyáltalán.


Viszont a kérdésre azt gondolom, hogy a férfiak az esetek nagy részében azért bocsájtják meg a megcsalást, mert nem csak a nőt veszítik el, ha borítanak, hanem akkor el kéne látniuk magukat egyedül. Főzni, mosni, takarítani, ha van gyerek akkor heti x napon megoldani, hogy nála legyen... Ennél még a megcsalást is könnyebben elfogadják :P

De ugyanez elmondható a nőkről, csak ott a pénz a mozgató rugó. Gyesen van, nem tudna megélni egyedül s gyerekkel vagy kevés a fizetése... Inkább marad, és benyeli, hogy megcsalták.

2013. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egy nő megcsal az többnyire le is lép.

S a nők is kb. egyenlő arányban csalják meg a férjüket, csak jobban tudják tartani a szájukat.

2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert van ez a sztereotípia, hogy nő csak akkor csalja meg a férjét, ha másvalakiben találta meg az Igazi Nagy Szerelmet, a pasi meg azért csalja meg, mert nem tud parancsolni a farkának. Pedig nagy hülyeség mind a kettő.
2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!