Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég idegesítő helyzet. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég idegesítő helyzet. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok a férjemmel. Anyósoméknál élünk.

A probléma az, hogy a férjem mindent elfelejt, amire megkérem. Pl. ilyen apróságok, hogy nyissa ki az ablakot, vagy bármi ilyen kis pitiségnek tűnő dolog. De! Ha anyósom kéri meg, akkor soha sem felejt el semmit. Mindig ezzel jön, hogy elfelejtettem. Minden 2.szava ez. Nem kérhetek tőle semmit, mert úgysem csinálja meg, mivel beadja az elfelejtettem dumát, és így minden ok. Rosszul esik ez nagyon. És tudom, hogy csak kifogás, vagy ennyire nem figyelne? Mit tegyek? Anyósoméknak nem mondja ezt soha. Mikor kezd már el engem is tisztelni?


2013. aug. 8. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy valaki elkezd valakit tisztelni. Talán az a kiindulópont, hogy ha anyukája megkérte valamire és nem tette meg, volt következménye. Ha Te kéred meg valamire, és nem teszi meg, megteszed te, magadban zsörtölődsz, és ennyi.

Legközelebb ha kér a férjed valamit Te se tedd meg, ugyanazzal az elfelejtettem dumával. Lehetőleg akkor, ha az ablak kinyitásánál fontosabb dolgot kér. Ha kérdőre von, hogy hogy tudtad elfelejteni, mondj csak annyit, ezt neked jobban kellene tudnod, nálad régebb óta fennáll a probléma.

2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nagyobb dolgokat is "elfelejt", ezt azért írtam, mert ilyen csekélységekre is rá tudja húzni ezt a dumát.
2013. aug. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!