Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nálatok mi a helyzet?

Nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy utálom a mamám. Ti családotokban előfordul, hogy három generáció van egy házba?

Én kikészülok, most kezdtem a gimit, tanulni sem tudok tőle mert tiszta elmebeteg. Állandóan ordít, meg ha valami úgy van ami nem tetszik neki, akkor le fogyatékosozik,hogy baj van az agyammal. Kb mintha egy kutyával beszélne. Komolyan mondom azt sem bánnám, ha már meghalna. Tudom, hogy kocsogség ilyet mondani, de már kibírhatatlan.

Ha volt nálatok ilyen helyzet, ahol elviselhetetlen a nagymama, ti hogy oldottátok meg? Mi most koltozésen gondolkodunk, de nem nagyon van pénz, mert elváltak a szüleim és anyának kéne eltartania.



2012. nov. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nőttem fel. Anyukám annyit dolgozott, hogy szinte ő nevelt fel. Nem tudok mást tanácsolni, mint, hogy tarts ki! Elmúlnak ezek az évek, igaz, tele feszültséggel, de leszel még felnőtt, és leszel még nagyon távol tőle! Addig meg hallgass zenét, és ne állj szóba vele! Ilyen idős korban változni már nem fog, teljesen felesleges erőlködni.
2012. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha ordít, hangosan bekapcsolom a zenét.

Anyukám sajnálom, mert vele is kotekedik mindig. Három és fél év múlva megyek egyetemre, az az álmom , hogy anyát eltudjam vinni innen. Ez a elmebeteg meg maradjon csak egyedül.

2012. nov. 29. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagyok otthon ebben mert nálunk külön él a nagyim. Mondjuk anyukámnak a szülei állandóan veszekednek anyummal. Anyumnak is azt mondtam és neked is azt mondom hogy ha egy mód van rá akkor kerüld már mint nem úgy értem hogy ne menj haza leckét írni hanem úgy hogy mondjuk felajánlja a barátnőd hogy nála alhatsz akkor fogadd el
2012. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!