Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig úgy gondoltam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy gondoltam, hogy a mi házasságunk tökéletes, de rájöttem, hogy ugyan olyan, mint a nagy átlag. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Azt hittem a páromban megbízhatok, de rájöttem, hogy benne sem szabad és igazából akkor nem ér csalódás, ha csak magamra számítok.
2013. aug. 10. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy, hogy csak most jössz rá?
2013. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírhatod mi miatt csalódtál,mi a gond.
2013. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már így. Persze, hogy magadban bízhatsz meg a legjobban, de még is mi az, ami miatt ekkorát csalódtál?
2013. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

31.... Igazad van, valószínűleg tényleg naiv voltam, de most nagyon fáj.

Tiszteletlenül beszél velem, időnként semmibe vesz, flörtölget más nőkkel, kibeszél a hátam mögött. Pár éve még minden más volt és most rádöbbentem, hogy mi is oda jutottunk, ahova én úgy gondoltam, hogy soha nem fogunk.

2013. aug. 10. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak téged :(

De gondolj arra, hogy sajnos nem csak te érzel ilyet... az ember csak magára számíthat... akkor nem éri csalódás...

2013. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, mondd meg, hogy új alapokra helyeznéd ezentúl a kapcsolatotokat, és hogy ő partner-e ebben.

Mondd el a te játékszabályaidat, amiket elvársz tőle, hogy betartson. Tiszteletteljes beszéd, udvariasság, megbízhatóság.

Ha ezek a feltételek nem teljesülnek, vagy eleve nem is szeretne ezeknek megfelelni, akkor válás.

2013. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Lehet úgy érzed, hogy unalmas a házasságod.Lehet, hogy a férjed is unalmasnak véli már.Ez nem azt jelenti, hogy te vagy unalmas, csak ki kell találnod valamit, amivel feldobhatod a szürke hétköznapokat, és a férjed is értékelné: különleges vacsora, kirándulás, séta, egyéb közös időtöltések.Ami pedig a flörtölést illeti - tudatnod kell vele valamilyen módon, hogy te különleges vagy, és nem szereted, ha más lányokkal csinálja azt, és hogy az elvesztésed nagyon fájna neki.Vagy pedig te is csináld ugyanazt, amit ő.Akkor talán megérti.A lényeg, hogy te legyél az ő életében AZ a nő, és ne kelljen más neki.
2013. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem tökéletes. Esetleg javítgatni közös erővel lehet rajta.
2013. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk az elmúlt 8 évben nem volt semmilyen kiugró probléma. Mindennapos dolgokon persze vannak viták, de a bizalom még sose ingott meg, kétlem, hogy ez gyökeresen változhatna még.

Mondjuk nálunk nincs tabutéma, illetve az esetleges sértettségből származó vitánál gyakran hangzik el - ha a másik magyarázkodik -, hogy "ne vitatkozz a szubjektív érzelmeimmel" Ennek annyi a lényege, hogy a másiknak itt a stoptábla, hogy igen, emiatt így érzünk és ismétlődés esetén ugyanez az érzelem várható.


Olyanon volt már hosszabb ideig tartó vita, hogy notórius késő a férjem. Elmondtam, hogy nem az a gond, hogy késik, hanem az, hogy nem szól időben, hogy kb. mennyit fog csúszni. 2-3 alkalom után megértette, azóta kapok SMS-t, hogy X percet késik, én meg nem vagyok a plafonon, hanem türelmesen megvárom.

2013. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek furcsa dolgok,nekem olyannak tűnik,mintha a kapcsolatotokban nem is ismertétek volna igazán egymást mikor házasságot kötöttetek.


Mivel nálam meg fordítva volt,én úgy mentem bele kapcsolatba,hogy flegma volt velem és semmit sem adott,sőt még azt is mondogatta az első évben,hogy a mi kapcsolatunk nem lesz komolyabb,ne is álmodjak róla.Hát megmondom őszintén alkalmazkodtam a helyzethez,nem is vártam többet,de aztán megmaradtunk,pedig szakítgattam vele,de ő nem akart szakítani és minden évvel egyre jobb lett,most meg sok év után már úgy kezel mint valami kincset pedig nem csinálok semmi különöset.

2013. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!