Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyit számítanak a gyerekek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítanak a gyerekek?

Figyelt kérdés

2 gyereket nevelünk már több, mint 10 éve és a feleségemmel igencsak eltávolodtunk egymástól. Most először a körülmények úgy hozták, hogy a gyerekeket le kellett passzolnunk nyárra a nagyiékhoz és mi 2-en maradtunk.(Mi külföldön dolgozunk és a kölkök Magyarországon vannak.) Az elején féltem tőle, hogy milyen nehezen fog menni, hogy újra egymással "kell" törődnünk, de nagyon is könnyen egymásra találtunk. Ha nekem kellene leírnom az érzéseimet, akkor úgy érzem, hogy most VÉGRE újra VELEM foglalkozik a feleségem és ettől én is sokkal inkább toleráns lettem.


Tehát nincs gyerek ==> a feleség képes többet a férjével foglalkozni ==> békésebb párkapcsolat.


Helytálló ez a magyarázat?



2013. aug. 11. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több ideje van. Mire ment el neki a napja amikor ott voltak a gyerekek? Te mennyit foglalkoztál az otthoni dolgokkal? Értsd jól: Öltöztetted, vetkőzteted, fésülted a gyerekeket, mostál-e rájuk, mosogattál-e, hányszor szedted össze egy nap a játékait stb....
2013. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Van, ahol igen.
2013. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért hiszi mindenki, hogy a gyerek az csak játékbaba. Aranyos amíg játszunk vele, azt ha már kiszórakoztunk magunkat, akkor mehet a polcra...


Igen a gyerek ennyit számít.


A feleséged visszatalál hozzád, ha tehermentesíted. Ennyi a boldog párkapcsolat titka. Ő is ember, ő is 24 órával gazdálkodik.

2013. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van az, hogy az alfa férfiak házassága szét bomlik.


Otthon is segíteni kell a házimunkában és akkor nem távolodtok el egymástól. (Volt ebből amúgy kutatás is. Már azoknak is sokkal tartósabb a házassága, aho la féri csak 1-2 házimunkát csiál, de azt mindig, pl mosogatás.)

2013. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A vagány, munkamániás férfiak házassága 100%-ban szétbomlik. Meg az alfáék is. Ahol a nő úgy indul a házasságban ,hogy kiszolgálja a férfit, mert szerinte így lesz nőies. Bírja 2-3 évig max és akkor annyi.
2013. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező miért nem válaszol arra, mennyit segít otthon? Rendszeresen, tehát napi szinten, nem évente egyszer!
2013. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább az újdonság varázsa. Régen voltatok csak kettesben.

A hosszú gyerek nélküli párkapcsolatoknál is ugyan úgy el tud laposodni a kapcsolat.

2013. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rettegés nélkül szabadon szexelni mosógépen, parkettán, ágyon...
2013. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na ezeket a válaszokat megmutatom a férjemnek! nem is tudjátok mennyit segítettek nekem ezzel :)
2013. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na visszajöttek a gyerekek! Még csak 1 hete, de már javában érzem, hogy csúszik ki a meghittség a kezeink közül. A párom megint ideges és már megint engem tesz érte felelössé.
2013. szept. 4. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!