Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy az ikreseket...

Miért van az hogy az ikreseket már előre sajnálják, míg a kis korkülönbséggel születő gyerekek teljesen természetesnek számítanak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Talan azert mert az a termeszetesebb nem?ikrek nem szuletnek olyan gyakran,es joval nehezebb az ikres anyukaknak mint akinek csak egy van.

Tudom mert a sogornomnek is az van es nem irigyeltem mikor az ikrek kicsik voltak.

Miert te mit gondolsz errol?

2009. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

szia! én épp fordítva tapasztalom. az ikreket váró barátnőmnek mindenki elismerően gratulál, míg engem pl. az egyik ismerősöm egyenesen kinevetett, mert mindössze 15 hónap lesz a gyerekeim között a korkülönbség.

sokan sajnálkozva mondják, hogy jaj nagyon nehéz lesz nekem stb.

persze nehéz lesz, de akkor is boldogság! és én örülök, hogy jön a tesó (bár nem terveztük), mert jobb lesz ketten felnőni!

2009. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én bár még csak félidős vagyok,és nem tudom milyen lesz majd ha megszületnek,de azt gondolom,hogy mindkettőnél ugyanannyi a gond(dupla),csak éppen más jellegűek pl. a nagyobbik gyerek lehet h akkorra már a szobatisztasággal bajlódik stb..Engem a legtöbben sajnálnak,amiért két babám lesz,és ez nekem kifejezetten rosszul esik.
2009. júl. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!