Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mit tennél, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha a párod nekivágna a falnak egy tejjel teli bögrét?

Figyelt kérdés
Tegnap összekaptunk a párommal (azt mondta rosszul van, én meg nem vettem komolyan), mire a kezében lévő tejjel teli bögrét nekivágta a falnak.
2013. aug. 12. 08:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Tudnám, hogy szeret, mert nem hozzám vágta azt a bögrét!
2013. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Megvárnám míg lehiggadnak a kedélyek, és bocsánatot kérnék, amiért nem hittem neki.

Amúgy mit takar, hogy nem vetted komolyan, hogy ennyire felkapta a vizet? Kinevetted?

2013. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

Ha rosszul van, akkor mentőt vagy orvost kell hozzá hívni, nem pedig ignorálni a baját. Neked hogyan esne, ha bajod volna és ezt tennék veled?


Azért vágta a falhoz a bögrét, mert minden indulata ott sült ki (a félelem a rosszullét miatt, a harag miattad, aki kutyába sem vetted a baját). És nagyon örülj neki, hogy csak egy bögre volt.

2013. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Mit tennék?


Fognám a seprűt, lapátot és összetakarítanám a konyhát, még mielőtt a párom hanyatt vágódik a tejtől csúszós járólapon, beveri a fejét az asztal sarkába, az felreped, felkászálódás közben megcsúszna ismét, és akkor meg a homlokát és orrát verné be...szóval, le sem tagadhatná, hogy én vertem össze. Nincs mese, neki kellene állni összetakarítani. Különben még azt mondaná rám mindenki, hogy verekszem.


(szerintem tényleg rosszul volt)

2013. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
meglepődnék, mert a párom halálán sem viselkedne ilyen állat módján..
2013. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%
a a párod cukorbeteg és azért ivott tejet a rosszullétre, akkor töltenék neki még egy pohárral, és kicsit utánaolvasnék h mivel jár ez a betegség.
2013. aug. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Megmondanám neki, h takarítsa fel!
2013. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Engem általában nagyon szelíd,jámbor embernek ismernek,de én is söpört em mar le az ebédet az asztalról pillanatnyi dühomben. Ha megkérdeznéd akinek f oztjet kiboritottam,ő is valószínűleg azt mondana hog szelíd ember vagyok . Érdemes volna az okokat elemezni.
2013. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
pofánverném
2013. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Az attól függ, hogy nála mit jelent, hogy rosszul volt. Az én párom már attól is a halálán van, ha elvágja az ujját, általában én sem veszem komolyan, és hát azért látszik egy emberen, hogy mennyire van rosszul. Ha ilyet csinálna, szerintem repülne.

Viszont ha tényleg nagyon rosszul volt, akkor rendet raknék, és később bocsánatot kérnék, amiért nem vettem komolyan, de megkérném, hogy legközelebb ő is próbáljon uralkodni magán.

2013. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!