Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Falnak megyek a "legjobb"...

Falnak megyek a "legjobb" barátnőmtől. Normális ez?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jóban voltunk, mindent megbeszéltünk...De aztán ez alább hagyott, már nem mond el nekem semmit, viszont a páromnak meg kitálalja a szexuális életét...:O Pl. múltkor 3-an ültünk egy kávézóban és kiugrottam wc-re, a csaj rögtön neki állta ecsetelni a páromnak, hogy most kivel kefél hol és mikor...De nem is ez a lényeg...


Hanem az utánozás mániája...Pl. vettem egy telót, rögtön megvette ugyanazt (előtte neki nem volt tervbe teló vétel, amikor mondtam neki hogy én milyet akarok, csak annyit mondott, hogy neki ezek már túl okos telók és nem használná ki a tudásukat, így nem kell)...vettem egy rucit...most ő is ugyan olyat keres (ilyen már több esetben volt)...befestettem sötétre a hajam, ő is...tudta, hogy ha lesz pénzem hova szeretnék tetkót most megcsináltatta magának maszekban (jó ronda lett)...egyszerűen bármit csinálok, szeretnék vagy veszek, rögtön ő is...nem tudom miért de ez nagyon idegesítő...Miért csinálja ezt, ha már alapból nem annyira jó a barátságunk mint anno...Miért kell leutánoznia?


Mielőtt írnátok hogy kérdezzem meg tőle, nem fogom, mert felesleges lenne, letagadná hogy szándékos...Érdekes módon a páromnak is feltűntek ezek az utánozós húzásai...


Csak arra lennék kíváncsi, hogy másnak is volt ilyen "furcsa" bnője vagy csak én vagyok mindig így megáldva? :D


2013. aug. 10. 14:06
 1/8 M@x válasza:
Normális:)
2013. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ő nem így gondolja, hogy már nem vagytok nagy barátnők. Nekem is van ilyen barátnőm. Közös tetoválást akar, ezért rágja a fülem már egy éve. Mondjuk ő picit az ellenkezője, mert nem engem másol. Hanem nekem kéne olyannak lennem, mint neki. Szóval mindig mondja, hogy vágassam olyanra a hajam, mint neki. Amíg festettem, akkor ne fessem, mert ő se festi és legyen az enyém is természetes barna. Vegyünk ugyanolyan cipőt meg ruhákat. Megmondja kikkel pasizzak, ha végre bejövök egy olyan srácnak, aki nekem is tetszik, akkor egyből koptassam le és megpróbál lebeszélni róla. Egyébként örülj, hogy a pasidat nem akarja. Még a végén az is kell neki.

Elég fura az ilyen viselkedés, de lehet, hogy csak rajong érted és irigyel. Az én esetemben nem tudom, uralási vágy vagy valami ilyesmi lehet a baja. :D

2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azért utánoz és főleg azért mesélget szexi kis kalandokat a párodnak, mert tetszik neki a srác és le akarja csapni a kezedről?
2013. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nála esett le először a tantusz, hogy már nem akkora a barátság mint volt (bár nem találtam okot, hogy miért távolodott el)...Most ez hülyén hangzik, de ő kezdte azt, hogy nem keres minket, nem mondd el nekem semmit és hasonlók. Ha én/mi nem keressük, akkor nincs közös progi. Az utóbbi időben is csak úgy találkoztunk hogy elhívtuk a bátyját beülni valahova vagy hasonlók (párom legjobb haverja) és oda pofátlankodik, mert akkor neki ingyen van a kaja-pia (vagy a bátyja hívja meg, vagy anno a párom udvariasságból..de már szerencsére nem.)


Az nekem is megfordult a fejemben, hogy esetleg kicsapná a hálóját a páromra, még mondtam is Neki, hogy ezt is kinézem már belőle, mert amióta szingli (kb 3 hónapja) mindenkivel összefekszik és mindenkire rámászik...) A párom szerint ez hülyeség, mármint hogy rástartolna, de nem is aggódok, mert neki nagyon nem jön be és évek óta együtt vagyunk :)


Csak azt nem értem, hogy ha kezd apadni a barátság miért másol? Idegesít...mert az hogy nekem van egyéniségem és neki nincs, attól nem lesz, hogy "ellopja", "lemásolja" az én stílusomat...:/ Ha összefutunk már nem is mondok el neki semmit, hogy mit akarok venni, mert tuti hogy másnapra beszerzi :D

2013. aug. 11. 12:21
 5/8 anonim válasza:

Ha az lenne a kérdés, hogy miért csinálja ezeket a dolgokat, akkor már saját magad is megválaszoltad a kérdést: "nekem van egyéniségem és neki nincs".


Nekem is van egy ilyen barátnőm... ill. volt. Ő még azt is megcsinálta, hogy ami velem történt vicces dolog, elmesélte az ismerőseinek, mintha vele fordult volna elő. Már csak havonta 1x találkozom vele, udvariasságból. Most ott tartunk, hogy pár hónapos babánk van, és most ő is akar szülni, bár apajelölt még nincs. Bezzeg mikor megtudta, hogy állapotos vagyok, azt szajkózta, hogy milyen hülye vagyok, hogy feladom a szabadságomat, nem fogok tudni bulizni. Ha összefutunk, vagy nem mondok semmit, vagy direkt butaságot találok ki, hogy azt szeretnék, hadd vegye meg, aztán a párommal nevetünk rajta. Tudom, hogy gonoszság, de megérdemli.

2013. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg megválaszoltam :) Észre sem vettem :)


Hát akkor Te is meg voltál/vagy áldva egy ilyen drágasággal :)

Én egyszerűen már tudok ezzel az egésszel mit kezdeni...:S Most vettem egy földig érő rucit...rögtön Ő: nekem is kell...már keresi is face-n az eladós oldalakon hogy használtan vegyen egyet...tök gáz :/


Most már én is úgy vagyok vele, hogy udvarias a találka, de csak az anyuja miatt, mert örül, hogy a lányának végre van egy normális barátnője...csak fordítva ez már nem igaz :/ :( :) Sajnálom, azért hogy így alakult, mert régen tényleg imádtuk egymást...de amióta szingli, azóta lett igazából ennyire hülye...

2013. aug. 13. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is van éppen most egy ilyen barátnőm,vagyis csak hasonló..pár hete nekünk is megromlott a barátságunk,elsősorban azért is mert jóba lett a bátyámmal ami nekem olyan fura,sokszor jobban hisz a bátyámnak mint nekem,meg néha sztem ki is ebszélnek kicsit,meg ami rám meg bnőmre tartozik,egyből elmondja néha tesómnak is,pedig ez nem az ő dolga!!

aztán tudja ,hogy hibázott de nem kér bocsánatot napokig nem is ír,nem hív fel,de aztán elhív hozzájuk egy medencés partyra mintha mi se történt volna...pedig történt ám..xdd

ja és úgy tűnik h nagyon megváltozott,már ezt a többi bnőm is észrevette,de nem tudok vele mit kezdeni,ha nem változik "vissza",amilyen volt pár hete/hónapja,akkor hagyom a fenébe...

2013. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam egy hónapja elpattant a cérna és megmondtam neki a tutit...persze nem b***ó módon...a vége annyi lett hogy összevesztünk ő lerendezte annyiban hogy forrjak magamban ő ezt lesz***ja és ennyi...szülinapomon sem köszöntött fel semmi..aztán most pár napja üzent hogy "üdvözöl"...(gondolom mert hamarosan lesz egy buli, ahová elakar jönni, csak még nem esett le neki hogy nem kívánatos személy már ebben a társaságban) Engem már nagyon nem érdekel, ha neki ennyit számított az őszinteségem, hogy megváltozott...és nem akar javítani rajta ergo semmit nem ér a barátságunk...nem tudok vele mit kezdeni...Szerencsére már nem is hiányzik...
2013. szept. 12. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!