Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal-e vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal-e vagy sem?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi,hogy vannnak jelek amik erre utalnak.Rejtélyes telefonhivások,meg állandóan lebecsmérel,hogy nem csinálok semmit csak otthon ülök meg stb...Pedig a kicsi lányom még csak 1 éves.Azelőtt mig meg nem lett a kicsi jobb volt minden de mostanában változott meg.Ezt nem tudom mire vélni.segitsetek hogyan derithetném ki hogy megcsal-e:
2013. aug. 13. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem írod ugyan mennyi ideje vagytok együtt, de tudod nálunk soha nem volt olyan, h "rejtélyes telefon hívások".

Ez egy probléma!

Másik: Kérdezd már meg azt a rdága embert, h mit szeretne, mit csinálj, konkrétabban. Esetleg azt, h csapjátok be a gyereket a babakocsiba és usgyi sétafika? Vagy azt akarja h menj tornázni?


Először is a telefonokra deríts fényt. Mert ha abban titkolóznia kell, az rég rossz neki.

2013. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja mióta vagytok együtt ?
2013. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt.Azelőtt se volt egy herceg fehér lovon de most más ,még a szex is más.
2013. aug. 13. 18:27
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Talán nem csak a gyerekkel kellene törődnöd, hanem a pároddal is.Egy éves baba mellett már nem kell állandóan ott lenni. Hagyd egyedül játszani napközben, végezd el a dolgod, és délután lesz időd csinosan várni a párodat.

Ha megcsal, akkor abban te leszel a legnagyobb hibás.

Egy családban EGYFORMÁN fontos az apa, anya és a gyerekek!

2013. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
A telefonjából biztos kiderülne. Én nem biztos, hogy elébe mennék a dolognak, meglesz a helye, ideje, amikor ki kell derülnie. Ha nyomozol, még te leszel a szemét, hogy ilyen bizalmatlan vagy, és hopp, ezzel már el is terelte a figyelmet magáról. Meg igazolva látja majd, ha tényleg van valaki, mert mégiscsak te ilyen izé vagy, nyomozgatsz meg minden, még szép, hogy keresett mást.
2013. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
4. azért megkérdezném a helyedben azt is, mennyire csinál a férje nőt belőle, mert teljesen egyoldalúan állsz a dologhoz, és nem tudhatod, mennyire nő ő egyébként, csak azt tudod, hogy a férje szerint nem csinál semmit - azt meg tudjuk, a pasik csak azt veszik észre, ami NINCS megcsinálva. Ez oda-vissza dolog ám. Az egyéves gyereknek meg még kell a szülő jelenléte, szerintem, nekem soha nem lehet fontosabb a házimunka, mint a gyerekemmel való foglakozás, játszás, de ez az én véleményem és ne is vitázzunk rajta. Csak gondold át, mennyire egyoldalúan írtál, és teljesen úgy, mintha a kapcsolat működtetésének terhét is egyedül a nőnek kellene a hátán cipelnie, pedig nem így van. Ketten kellenek hozzá, kölcsönös motivációval.
2013. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A lényeg annyi apuka foglalkozik a gyerekkel,anyuka foglalkozik apukával,de apuka nem nagyon akar foglalkozni anyukával.Inkább lejárja azt!!A telefonhivásokrol annyit kimegy ha ismeretlen szám hivja hogy ne halljam és ne tudjam ki az és ha utána magyek még neki áll feljebb
2013. aug. 13. 18:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy igen....kalandot, flörtöt, csábítást látok. Vaj van a füle mögött. :(
2013. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt érzem,az a bizonyos női megérzés.
2013. aug. 13. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Mióta csinálja ezt a titkos telefonálgatást?Nem biztos, hogy nõ ügye van, az is lehet valami munka miatt is titkolódzik,amiröl te nem tudhatsz, vagy a haverjaival szervez dolgokat,amelyekrõl nem lehet tudomásod.

Szóval elõbb tisztázd vele, hogy mégis mit jelentsen ez?Eljár otthonról sokat, kimaradozik?

2013. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!