Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a férjem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem megcsal vagy megcsalt. Adjatok pár tanácsot. MI lenne helyes most?

Figyelt kérdés
Az előzmény annyi,hogy a férjem elkezdett egy cégnél dolgozni és hirtelen feltünt egy kolléganő is.Pár hónapra rá a férjem felvetette az ötletet,hogy szilveszterezzünk ezzel a kolléganővel és a férjével együtt.Tudni kell róluk 4 gyermeket nevelnek.Innen indult minden.A szilveszter katasztrófa volt.Megkezdődtek az ismeretlen számról való hivások.A férjem ilyenkor kimenekült,hogy én ne halljam mit is beszél.Kérdezgettem ki volt az a válasz "haver".Szóval a mobil felhasználonknál regisztrált felhasználók vagyunk igy meg tudom nézni kivel beszélt előző hónapban,tudom ez csúnya de a bizonytalanság megőritett.Az ismeretlen hivó a kolléganő volt.Éjjel nappal hivogatta de szó szerint,sokszor hallottam a férjemet kiabálni a telefonba,mint utóbb kiderült vele.Múlt hónapja szembesitettem de letagadott mindent én csak összeraktam magamnak egy képet meg hasonlók!!Nincs köztük semmi ezt mondta,én el is hittem neki,eddig a hónapig.Megint megnéztem a hiváslistáját,még több hivás a nőtől.Besokaltam irtam a nő férjének egy üzenetet,hogy kapcsolja le a nőt a férjemről.Innentől megkezdődött a fenyegetés,hogy megöl meg hasonlók(a nő részéről).Utána jött a könyörgés.A férjem is kérlelt csináljam vissza mert a nőt a férje ott hagyja 4 gyerekel mit fog csinálni meg ilyesmi.Szóval visszasináltam de nem tudom jól tettem-e mert meg mindig azt érzem titkol valamit.Már az őrület határán állok,nem tudom mit csináljak.Szeretem a férjem talán meg is bocsátanék ha bevallaná!!
2013. aug. 13. 16:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%

Kit érdekel, hogy a nő mit fog csinálni??? A kutyát sem. Nem is értem a férjedet miért. Vagyis értem.Megcsalt. Most az mivel jobb, ha bevallja? Hiszen tiszta sor.

Gondolkozz el a továbbiakon.

2013. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Az okos asszony semmiről nem tud semmit, de csendben kiderít mindent, és alkalmasint amikor kell előveszi a dolgokat, amikor megunja:D
2013. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
engem nem is érdekelne mit csinálna de a férjemet ezek szerint igen.Nem akartam én visszacsinálni de azzal jött hogy a gyerekemet fogják zaklatni meg hasonlók.
2013. aug. 13. 16:18
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez jo hülye ötlet volt visszacsinàlni.
2013. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
amugy tényleg meguntam mert ez hónapok óta igy ment de ha köv. hónapban is ez lesz akkor itt világháboru lessz,ja a nőről tudni kell hogy k...a pofátlan egy dög...
2013. aug. 13. 16:21
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy szóltál a férjnek, jobbat javasolni se lehetett volna. Annál nagyobb baj volt visszacsinálni.

Nem érzed milyen méltatlan helyzetben vagy? Még te teszel szivességet azok után, hogy így lealáztak? Gondolkodj egy kicsit. Megérdemelné a férjed is, meg a nője is, hogy egyedül maradjanak, aztán kezdjenek egymással azt amit akarnak. Nehogy már támogasd is őket benne.

2013. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

En azt mondom, ha megnyerte, hagy vigye.

Ha nem ezzel a novel, akkor majd massal lep felre. Vmi mas baj van a hazassaggal, mert egy boldog kapcsolatba, ha akar sem mehet 3.

Ugy pedig nem lehet elni, h egyik szemed mindig a ferjeden.

Nektek hany gyereketek van?

A ferjed miert kiabalt telefonon a novel? Azt a reszt nem ertem.

2013. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy visszacsinálni? De most komolyan!

Mit kellett tenned "visszacsinálás" címszó alatt?

2013. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
visszairni a férjének hogy eléztem meg nem is a felesége hivogatta a férjem.....
2013. aug. 13. 16:28
 10/35 A kérdező kommentje:
2 gyerekünk van.A férjem sokszor kiabált vele,hogy hagya abba meg minek csinálja a feszültséget,amit én hallotam.Mert már az utóbbi időben nem nagyon leplezte igy volt alkalmam párszor "halgatózni".
2013. aug. 13. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!