Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, miért érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért érzitek magatokat nagyobb biztonságban feleségként?

Figyelt kérdés
Ha a férfi menni akar, menni fog, a papír nem tartja vissza.
2013. aug. 15. 08:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
40%
Talán azért, mert az elmúlt évszázadokban ez rögzült a nőkbe. De már változóban.....
2013. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki menni akar az menjen, nem egy papír fogja megakadályozni a férfit.

Meg amúgy is aki menni akar azért nem kár!

2013. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fontos a házasság (egyébként a férjemnek is), de nem azért, mert ettől érzem magam biztonságban. A házasságkötésünk előtt is biztonságban éreztem magam.
2013. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Mi az amúgy is jó kapcsolatunkat tetéztük a házassággal. Ugyanolyan biztonságban érzem magam mint az esküvő előtt.
2013. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Mert jó érzés a feleségének lenni annak, akit szívből szeretünk, tisztelünk.
2013. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Én sem a papír miatt érzem magam biztonságban. A házasság nem csak papír és nagy buli, hanem egy ígérettevés első sorban, hogy jóban rosszban kitartunk egymás mellett. Nekem jól esik, hogy valaki ezt az ígéretet képes nekem megtenni Isten és a szeretteink előtt. Persze ez sem fogja visszatartani, ha menni akar, de mindenképpen gesztus értékű. Ha valaki ezt az ígéretet sem szeretné nekem megtenni, abban azért kevésbé bíznék, ha egy életről, gyerekekről van szó.
2013. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom azért mert sok férfi van vele úgy, hogy félrelépni-nézelődni lehet, de házasság csak tisztán jó, ha elkötelezed magad.
2013. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%
Ebben a cseszett világban sehogy sem érzem magam biztonságban.
2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
De ha egy férfi azért megy bele a házasságba mert itt az ideje, gyereket akar vagy a nő akarja és ő megteszi a kedvéért, akkor annyira nem veszi komolyan az ígéretét.
2013. aug. 15. 09:19
 10/43 anonim ***** válasza:
67%

En soha senki mellett nem erzem magam biztonsagban. Ha tudnatok, mennyire felorli az embert...

Koszonom kerdezo, a mai napi nemvagyokbiztonsagbansohasehol is meg volt.

2013. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!