Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hol van nagyobb biztonsagban...

Hol van nagyobb biztonsagban a babam?

Figyelt kérdés

Kislanyom 6 hetes es nagyon nathas. Tele van valadekkal az orra, kb orankent kell neki szivnom, cseppentenem. Vagy itt alszik velem az agyban, meg idehoztam a babakocsi mozeset, ala teszek egy laposabb parnat, es akkor a fejresznel meg lesz dontve, igy nem csorog hatra neki annyira. Vagy pedig a mellettunk levo szobajaban, a kisagyban, ahol van legzesfigyelo.

Hol lenne jobb?



2013. jan. 30. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én a légzésfigyelőre szavazok, te is fáradt vagy, ha mélyebben alszol, nem biztos, hogy felébredsz. De a légzésfigyelő áttelepíthető, esetleg tedd a mózesbe és az meg melletted van, így tuti biztos, és te is nyugodtabb lehetsz.
2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ebben a helyzetben vagyok a 6 hetes babámmal. én a kiságyba teszem át inkább, mert ezután a 6 hét után jobban bízom benne, mint magamban, hogy felkelnék arra, hogy nem, vagy nehezen vesz levegőt. Múltkor még a sírására sem keltem, a férjem keltett, hogy etetés van :(
2013. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az ágy. Arra tuti nem ébred fel senki, hogy nem vesz levegőt a gyerek.
2013. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a mózes alá raknám a légzésfigyelőt és az ágyam mellet lenne ,vagy valahogy de nem külön...
2013. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt légzésfigyelőm elejétől fogva, de mikor hörghurutot kapott a 4 hónapos lányom megkért a doktornő, hogy inkább aludjak vele, mert hiába volt még bébiőr is azt mondta nem fogok felkelni rá, ha elkezd fulladozni.

Így persze semmit nem aludtam az aggodalomtól, és ráadásul másfél évesem azóta is a mi ágyunkban alszik :)

Csak azért írom le, mert a doktornő javasolta a külön ágy+kiságyas légzésfigyelős bibiőr helyett a vele alvást, mert elmondása szerint a bölcsőhalál csendben történik meg míg a befulladás halk nyöszörgő hangja nem elég a felkeléshez, de mivel közben kapálózik a csecsemő a légzésfigyelő pont a mozgás miatt nem jelezne. Ha van lehetőséged inkább te költözz a szobácskájába , mert ha megszokja az ágyikót úgy jársz mint mi.

2013. jan. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
veled, az ágyban - de nem vízszintesen,hanem a mellkasodon. a függőleges testtartás segít feloldani a nyákot
2013. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!