Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet ezt bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

A férjem folyamatosan dolgozik. Most van egy ilyen hullám, néhány hónapig tart, amikor lehetősége van összekeresni maszekból egy nagyobb összeget.

Hétköznap minden nap 8-10 órát dolgozik reggel 8-tól délután 4-6-ig, és múlt hétvégén is dolgozott mindkét nap, 8-tól 3-ig.

A házasságunkat nem féltem, nagyon szeretjük egymást és jól kijövünk annak ellenére is, hogy most nem tudunk időt együtt tölteni. Viszont tartok tőle, hogy később baja lesz ebből, mert nem pihen eleget. Megígértettem vele, hogy most vasárnap mindenképpen maradjon itthon, de akárhogy is nézzük, ez így is 13 nap egyhuzamban.

A hullám legkésőbb októberig tart.


2013. aug. 15. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fáradt, így ne szekáld. Csak rosszabb lesz neki, hogy értetek igyekszik és még neheztelsz is rá emiatt. Inkább támogasd és ne szórd a pénzt, mert akkor azt látja, hogy csak gürizik, te meg költöd. Inkább finom vacsorával várd és maszírozd meg. Októberben meg visszakapod. :)
2013. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szekálom. Pont azért akarom, hogy vasárnap itthon maradjon mert tudom, hogy imád későn kelni.
2013. aug. 15. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom a nyári időszak sok mindenkinek ilyen...

Nálunk ugyanez pepitában. A férjem dolgozik napi 12 órát plusz erre még rájön az utazás, ami majd 2 óra, én 10 órával megúszom. Próbáld meg a lehető legjobban tehermentesíteni. Ő délután kezd melózni és hajnalba ér haza, ezért nem sokat találkozunk, mert én meg reggel kezdek. Vasárnap már ne nyaggasd a közös programokkal, inkább csak filmezés, ágyba reggeli és kíméletes programok legyenek ;) Nekünk legalábbis ez szokott sokat segíteni, mi is csak minden második vasárnap vagyunk otthon. Májustól-Szeptemberig ki lehet bírni, utána meg már úgy is egyszerűbb és könnyebb lesz.

2013. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8-10 órát? Boldog lennék, ha a párom "csak" ennyit dolgozott volna. Ő elment reggel hatkor, haza jött este 11-kor. Hiába kértem, hogy ne, nem ér annyit a pénz és még az egészsége is rámegy, a kapcsolatunkról nem is beszélve :( Most ott van egyedül, betegen, kimerülten, de legalább van pénze :(

Mindenképpen próbáld meg rábeszélni legalább egy pihenőnapra, a kapcsolatotok és a saját érdekében is. Muszáj pihenni, különben nem lehet hosszú távon bírni :(

2013. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!