Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ezt mégis mire véljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mégis mire véljem a férjemtől?

Figyelt kérdés

A szüleimnél most építik ki a csatornahálózatot és a ugye az erre való rácsatlakozást mindenkinek privát kell megoldania. A csonkot csak épphogy csak telekig viszik.

A férjem pedig építőipari vállalkozó. Ők is foglalkoznak többek között közmű építéssel így adott volt, hogy a szüleimnél majd ezt ők fogják megcsinálni.

A szüleim meg is kérték erre. A férjem pedig küldött nekik postán egy árajánlatot ami nagyon irreális. Legalább 50%-al több mint a reális értéke a munkának.

Most ezt mégis mire lehet vélni? Senki sem várta el tőle, hogy ingyen csinálják meg na de azért egy ilyen árajánlatot benyújtani nekik postán? Ő azt mondja nincs ebben semmi különös ennyi és kész. Nem is akar erről beszélni. Én nem sokat értek az építőiparhoz, de azért már annyi rám ragadt, hogy tudjam, hogy nagyon nem reális az árajánlat. Szüleimnek is csak lesett az álla.


Ti mire gondolnátok? Miért csinálta ezt?


2013. aug. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők nincsenek beszélő viszonyban?

Csak mert eszembe nem jutna postán küldeni az árajánlatot. Nem lehet, hogy nem szeretik egymást?

2013. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Valamiért tuti kiakadt a szüleidre, vagy nem akar dolgozni. Ha más olcsóbban csinálja akkor csináltassátok meg vele, szerintem az cikibb lenne neki.
2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ahhoz, hogy valaki véleményt mondjon érdemben, ismerni kellene az egész családot, a történelmével együtt.
2013. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarja ő megcsinálni. Ami számomra egyrészt furcsa, másrészt nem értem, miért nem lehet ezt normálisan közölni.
2013. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretheti a szüleidet.


Nálunk ez úgy működne,hogy ha jól állunk,akkor semmit nem kérünk a munkáért,ha nem annyira jól,akkor az anyagköltséget kérjük,de semmi mást (max egy munka közbeni ebédet)

2013. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!