Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváljak a férjemtől, csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cico13 kérdése:

Elváljak a férjemtől, csak én vagyok a bűnös?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éves házasságban vagyok.A kapcsolatba én ovis kislánnyommal kezdtem bele,elfogadott,eggyütt laktunk,házasság,házvételen tulvagyunk.Közös gyereket terveztük,csak nem lett.Mentünk orvoshoz,én is,ő is.Kiderült neki van gond.Kértem menjen más dokihoz,probáljuk tovább,nem ment.Sorra jöttek a szokásos problémák,én alapvetően szeretem megbeszélni a dolgokat, ő huzza-halassza,ha nem hozom fel a dolgokat,akkor ő se.Anyagilag a padlon vagyunk,kölcsön -kölcsön hátán,más megoldást sose ötlöttki.Esetleg plussz melo,szombaton tőlem kérdezi -bemenjen-e tulorázni.? Dolgozom én is,járok takaritani is,a munka mellett.Miért nem erőlteti meg magát?Volt már jött a banki felszólitás,telefont nemveszi fel.Engem hivogatnak,mert őt nemérikel.Már ezek miatt idegileg kivagyok.Szüleivel nem beszél meg semmi személyest.Ugy érzem, egyedül hagy a gondokkal,mondtam neki ezeket ketten kellene megoldanunk, veszekedünk,másnap -mit főztél,miujság,?Felse hozza a témát,pénzünk elfogy,oldjam meg,azt se kérdezi honnan kértem.Mindent strucc poltikával kezel,én meg eszem az ideget hogy mi lesz velünk.Normális ez egy házasságban, már szerintem nem.Most jön az,amire nem számitottam,szoval összejöttem 1 kollégával,ellőtte is már sokat dumáltunk mindenről.Két honapja mindenbe megmutatta hogy rá számithatok,jöttek az itthoni hazudozások,hová megyek,miért,stb,mert hozzá mentem.Közbe gyötör a lelkiismeret hogy,a férjem háta mögött miket müvelek.Este megint veszekedtünk mindenen,ugy hozta a helyzet hogy kibuggyant belőlem hogy van más az életembe!Tajtékzott,miért?És hogy azonnal takarodjak a házból !Megérdemeltem ezt? Vagy már előbb kellet volna kilépni ebből a nemműködő házasságból?

2013. júl. 30. 14:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
50%
Megerdemelted, bizony. Normalis ember nem csalja meg a masikat.
2013. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
59%

"Férjemmel 6 éves házasságban vagyok.A kapcsolatba én ovis kislánnyommal kezdtem bele,elfogadott,eggyütt laktunk,házasság,házvételen tulvagyunk.Közös gyereket terveztük,csak nem lett."


"Most jön az,amire nem számitottam,szoval összejöttem 1 kollégával,ellőtte is már sokat dumáltunk mindenről."


Te jottel ossze massal, de azert kezd el meg fenyezni magad, hogy a ferjed a hibas. Igaz, hogy 6 ev mulva az uj fickoval is ide eljutsz, de nem gond Leanyom! "En feloldozlak!"

2013. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
73%

Nem normális. Mondjuk az sem, hogy ilyen anyagi gondok mellett gyereket akartok. Miből gondoltátok eltartani, ha magatokat sem tudjátok?


A megcsalásra viszont nincs mentség. Ha valami nem működik, meg kell próbálni helyrehozni aztán tovább lépni. De félred.gni nem fair.


Váljatok el, nincs sok értelme együtt amradni.

2013. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
72%
Megér nektek egy ház annyit, hogy tönkremenjetek bele?
2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
46%

Az tény, hogy nem szép dolog megcsalni a másikat. Ha már alakult egy másik személy, már akkor ki kellett volna lépned a házasságból, és nem a háta mögött kavarni. DE meg tudom érteni a helyzeted. Gyakorlatilag ő üldözött más karjaiba, szóval ő a hibás. Te próbáltad vele megbeszélni a gondokat, tényleg igyekeztél hogy rendbe jöjjenek a dolgok, ő meg kb nem vállalt felelősséget, hagyta hogy te csinálj mindent.

Szerintem válj el a férjedtől, mert sértettnek érzi magát, de ha meg is bocsájt, ugyanúgy a te vállaidat fogja az összes teher nyomni, szóval csak szenvednél. Ha az a kolléga, akivel összejöttél tényleg mindenben segít és melletted áll, akkor őt válaszd.

2013. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
72%
Hát a reakcióját megértem, de a tiedet is. Már előbb kellett volna lépni, de most már így alakult. Kezdd újjá építeni az életed. Ennyi. Később lehet ráébred, hogy ő is hibázott.
2013. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%
Úgy lett volna tisztességes a dolog, hogy előbb elválsz. Nem is értem, hogy miért lepődtél meg a férjed reakcióján. Attól, hogy problémátok van még nem kellett volna félrelépni.
2013. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
90%
Engem úgy neveltek a szüleim, és én is úgy gondolom, hogy az a helyes, hogy ha valami nem működik, akkor először lezárom, nem kapok bele egy újba, mert az sosem vezet jóra. Ha nem jó vele, hagyd el, válj el tőle, de már csak empátiából sem kellett volna megalázni azzal, hogy megcsaltad. Elég nagy lelki teher lehet neki már az is, hogy nem lehet családja, most még ez is.
2013. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
72%

A megcsalás valóban nem a legjobb tett. De egyébként megértelek. Beszélni nem lehetett vele, hiába próbáltad, és már rég egyedül voltál ebben a kapcsolatban... De szebb lett volna, ha te mondod ki előbb hogy vége, amikor úgy érezted, hogy kezd komolyodni a kollégával a viszony. Mert így lett volna tisztességes.


Szóval lényegében megérdemelted a férjed kritikáját, de közben meg téged is megértelek, hisz egy ilyen emberrel nem igazán lehet jó együtt élni, és ha az ember boldogtalan, akkor elég könnyen elcsábul... Ez van, igazság szerint mind a ketten hibásak vagytok. Mielőbb pakolj össze, és költözz el szerintem a gyerekeddel.

2013. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
88%

Mielott elvalsz, azert ad mar meg az uj kolleganak a bankszamlaszamodat, hogy segitsen mar ki egy kis penzzel. Mert bologatni egy ingyen dugasert sok ferfi tud.


Egybol megtudod, hogy oszintek-e a gondolatai?

2013. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!