Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom állítása szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állítása szerint szeret engem de sosem vesz nekem semmit. Yzületésnapomon is ad pár ezer forintot, hogy vegyek belőle valamit, yemmi meglepetés. Szerintetek sem szeret?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*semmi
2013. aug. 19. 22:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Az cikisebb lenne ha elfelejtené.
2013. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így nem lehet azt megállapítani. Lehet, hogy náluk, otthon nem volt szokásban az ünneplés, a meghitt este, torta, gyertya, ünnepi vacsora, meglepetés. Szegényes lelki életük lehetett. Ő ezt hozta magával.
2013. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párom dettó ilyen. Soha semmit. Egyszer szedett 1 szál pipacsot, azt hittem madarat lehet fogatni velem az öröm miatt. Férfiból van, de tudom, hogy szeret. :)
2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Nah úgy látom én a másik véglet vagyok, aki minden ünnep előtt közli a párjával, hogy ne vegyen semmit, ne költse a pénzt feleslegesen :D
2013. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért de telefonról írok.


Nem kérnék én nagy ajándékot de egy tábla csokinak örülnék.

2013. aug. 19. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én párom sincs a topon meglepetés szervezésből. Tortám akkor van, ha csinál az anyukám, és az ajándékkal is akkor járok jól, ha kiválasztom magamnak, mert különben simán kapok valami olyat, aminek nem örülök... Ilyen volt egyszer a mobiltelefon tok. Nagyon szép volt, de pl az életben nem használtam és utána sem ...

Már 11 éve vagyunk együtt, szóval megszoktam, nem ebben mérem a szerelmét. Mert ajándékot ha nem is, de simogatást, csókot, ölelést kapok dögivel, és még a telefont is úgy teszi le, hogy mondja hogy "szeretlek" Szóval ne ebbe mérd szerintem :)

2013. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nincs ilyen téren fantáziája és nem akar olyat venni, aminek nem örülnél, ezért úgy gondolja, jobb ha te választod ki magadnak az ajándékot.
2013. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam a szeretet nem ajándékokban mérhető. Te szoktál adni a párodnak?

Én jobb szeretem másképp kifejezni a törődésemet: édesszájú, sokszor sütök neki tortát vagy egyéb süteményt, kedvenc ételét. Ő is végtelenül figyelmes.

Le is tolnám, ha ajándékokat hozna, mert minek? Tábla csokit meg máskor is veszünk, ahhoz nem kell alkalom. Ha meg mindenképp venni akar, mindig azt mondom, valami konyhai cucc, egy tepsi, vagy sütőforma, amit használni tudok, és mindkettőnk érdekét szolgálja.

Virágtól, bonbontól a falra tudnék mászni.

2013. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a párom pl sosem tudja, hogy mi az, amire nagyon vágyom/szükségem van, pénzt adott, vagy elmentünk vásárolni. Az utóbbi időben rászokott arra, hogy 2 héttel az ominózus időpont előtt megkérdezi, valamikor szabadnap együtt megvesszük, és mindenki boldog. :D

Ettől még nagyon szeret, csak nem vagyok számára nyitott könyv, nagyon sok hobbim van, szóval nem csodálkozom azon, hogy nem mindig tudja, mi az, amivel a leginkább lenyűgözne.

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!