Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteges féltékenységre ellensz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységre ellenszer, példa lent, HELP, URGENT?

Figyelt kérdés

A férjemet láttam facebookon egy képen, ahogy egy nőnek az ölébe van hajtva a feje és úgy alszik. Vérszemet kaptam, pedig tudom, hogy a nővel olyan jóba vannak, mintha testvérek lennének.

Nekem is van olyan férfi kollégám, akivel ennyire közvetlen vagyok és tudom, hogy fordított helyzetben is ez van a férjemmel, de akkor miért szűr szíven a kép?


Hogyan vetkőzhetném ezt le? Segítsetek!


2013. aug. 21. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

tyűha.. én is vérszemet kaptam volna az tuti :))

amúgy gondolj arra:

ha lenne ezzel a nővel "valami" olyan,tuti nem teszi fel facebook-ra,hanem titkolja :))))))))

2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Addig ne aggodj mig beszel a csajról, ha elkezd titkolozni v melyen hallgatni baj van!
2013. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetertek az 1 valaszoloval! A face-en az a gyanus, ha egyeduli kozos ismeros es soha nem like-olnak egymasnak.
2013. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát azért mindenkinél van egy határ, amin túl már bizalmatlanná válik, vagy csakszimplán rosszul érzi magát. Nekem ez már az lenne, én nem tudok elképzelni ilyen helyzetet, hogy egy másik férfi az ölembe hajtsa a fejét a férjemen kívül, és a férjem sem tenne ilyet más nővel. Nálam ilyen intim dolognak számít még a masszírozás is.
2013. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de mi ilyeneket nem csinálunk a férjemmel. A kollégákkal való "kapcsolat", hülyülés, kimerül a szavakban.

A beteges féltékenység az nem itt kezdődik. Az olyan amikor semmi okod rá és az vagy. Itt azért lehet hogy van okod a féltékenységre. Egyrészt miért alszik másik nővel, másrészt miért van az ölében a feje, és miért is van ez megosztva mindenkivel, miért kell mindenkinek látni?

Szóval ezt nem levetkőzni kell, hanem beszélni a férjeddel, hogy ilyeneket azért ne csináljon.

2013. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

3 műszakban dolgoznak, lehet, hogy fáradt volt, nem?

ÁÁÁ, ha szólok neki, az már sok. Az exfelesége folyton féltékeny volt, nálam a legkisebb jelét nem tűri már el.

Ha szólnék a kép miatt, elkezdené, hogy mennyire féltékeny vagyok.

Mit tegyek. Szóljak, vagy ne?

2013. aug. 21. 11:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Am. ismerem a csajt és tudom, h már kezdett házas emberrel.
2013. aug. 21. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Vége lenne a hàzasságunknak. A k.urvákra nagyon haknis vagyok.
2013. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit mondj, hogy kellemetlen, rosszul esik neked. Nem támadón, számonkérőn és biztos megértő lesz.
2013. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En anno mikor szoltam az akkori paromnak, letoroltette!!!! Pedig akkor mikor keszult meg egyutt sem voltunk! Sztem ilyen egy korrekt kapcsolat!
2013. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!