Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kicsit eleven, izgága (de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit eleven, izgága (de nem bulizós) lányhoz/ nőhöz milyen habitusú fiú/férfi illik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Most 3 alig fontos tulajdonságot írtál.

Az a lényeg, hogy milyen a lánynak és a fiúnak az életszemlélete, értékrendje.

2013. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
Szerintem hasonló férfi mellett érezné igazán jól magát. Legalábbis én ilyen lány vagyok, és ilyen fiú mellett tudom elképzelni az életem. :)
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Fontosabb, hogy megegyezzen az értékrend, a jövőkép, hogy tudjatok együttműködni.
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nyilván a habitus is számít, mert egy halál nyugodt lány pl nem nagyon tud elviselni maga mellett egy sokkal hiperaktívabb fiút (vagy fordítva).

És ha mindkettő nagyon pörgős, lehet, hogy túl akarják egymást "überelni". Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata.

2013. aug. 23. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettőnek van közös hobbija, témája és úgy nagyjából pl gyerek kérdés meg a hol lakjunk, hova menjünk szórakozni/nyaralni megegyezik akkor sztem lehetnek boldogok. Ez nincs meghatározva.
2013. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyezik a jövőképetek,életcélotok,életelfogásotok,ha hasonlóan gondolkodtok,akkor jól kifogtok jönni hosszú távon,tehát van közös jövőtök.Persze erre akkor van nagyobb esély,ha néhány alapvető jellemvonásotok hasonló.Nyilván nem fogod olyan kellemesen érezni magad egy olyan sráccal,aki kettőt nem szól,csak ül,mint egy élénkebb,aktívabb személlyel.
2013. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egy halál nyugodt lány pl nem nagyon tud elviselni maga mellett egy sokkal hiperaktívabb fiút (vagy fordítva). "


Ez is egyén és kapcsolatfüggő. Mi ilyen téren nagyon ellentétesek vagyunk a férjemmel és mégis jól működik a házasságunk.

2013. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mert ezek változó tulajdonságok!


De úgy általánosságban hasonlót a hasonlóval, mindig.

2013. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!