Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csináljak belőle "ügyet "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak belőle "ügyet " vagy ne szóljak semmit?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a férjemmel, eddig úgy gondoltam minden rendben van köztünk.

Van ez a badoo, és a férjem regisztrált oda. Ma délelőtt egészen véletlen vettem észre. A keresőbe elkezdtem valamit beírni B.... és megjelent a badoo.

Nem lépett ki így a levelezést el tudtam olvasni.

Egy lánnyal folytatott hosszas levelezést, a férjem nem igazán akart találkozni vele de lány mindenre hajlandó lett volna. Akkor miért regisztrált ? A lány is rákérdezzet, a válasz : kiváncsi voltam mi ez, csak úgy . A férjem elmondta hogy van felesége és nem akar találkozni vele, kedves szimpatikus a lány neki de nem akar semmit a beszélgetésen kívül.

A lényeg , hogy múlt hét pénteken a nővéremnel aludtam. És akkor este is beszéltek, a férjem elmondta hogy egyedül van a lány át akart jönni és a férjem megadta a címet neki. Annyi történt hogy addig addig beszéltek míg elment a lány utolsó busza amivel Budapestre jöhetett volna. (Nem tudom honnan).

A héten meg egyszer irt neki a férjem, hogy fejezzék be mert majdnem hülyeséget csinált szereti a feleséget.

A lány erőszakos és szinte mindennap ír neki, már "fenyegeti " is, írta hogy tudom hol laksz 13 a kapu csengő?

Nem szóltam a férjemnek semmit, de egész nap csak erre tudok gondolni mi lett volna ha....

Nem tudok megbocsátani, hazudott nekem el árult.

Nem tudom elhagyni de nem tudok ezek után vele sem maradni.


2013. aug. 23. 22:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
39%
:)cím megadása után elhagytam volna.
2013. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%
Ne törd fel a fiókjait, ne kutakodj és nem lesz ágódalom.
2013. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
17%
A mai feleségek miért csinálnak mindenből ekkora problémát? Nem csalt meg, akkor mi az a nagy baj?
2013. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
És ha egyszer becsönget a lányka, mikor te nem vagy otthon és a férjed elcsábul?
2013. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

És ha előbb hívom hogy nem jövök haza, előbb kapcsolja be gépet , a lány eléri a buszt......

Nem kutakodtam, véletlen volt.

2013. aug. 23. 22:24
 6/42 anonim ***** válasza:
7%
Ahelyett hogy itt hiszteriazol, meg csinalod a dramat vedd eszre hogy te vagy az elso a ferjednek.
2013. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
kérdezd meg tőle, hogy: Elmenjek itthonról amikor jön a Rózsika (persze a csaj nevét mondd) ... asszem kicsit összesz.rja magát apu és simán kiregisztrál a Badooból örökre :)
2013. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
62%

Ha szereted és vele akarsz maradni, próbálj meg túllépni rajta, ne szólj egy szót sem. Jól csinálod, gondolom nem tudja, hogy ellenőrizgeted, maradjon is ez így. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de szeret téged és nem csalt meg. Valami lehet hiányzik neki, lehet csak egy kis plusz odafigyelés. Add meg neki te, amire vágyik, hogy ne legyen szüksége arra, hogy máshol keresse.


Szerintem egyelőre próbáld ezt a tanácsot megfogadni. Ha eltelik pár hét, úgyis érezni fogod, sikerül-e túllépned. Ne dönts első felindulásból. Pihentesd a dolgokat.

2013. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Unatkozik, ennyi, nem több. Lehet, hogy mostanában kicsit lapos a házasságotok. Mikor beszélgettetek igazán egy jót, vagy mikor mentetek el kirándulni, vagy olyan helyekre, ahova régen rendszeresen jártatok? Én nem említeném meg, hogy olvastad, nem történt semmi, bánja is az egészet. Ha elő is hozod a badoot, akkor is valahogy másként tálald, ne legyen szemrehányás szaga, inkább amolyan "mi hiányzik neked, amiért ezt csináltad" filozofikus eszmefuttatás legyen belőle, ha ez kivitelezhető. Szeret téged, ha nem lenne nyomulós a csaj, már rég másik 20-szal váltana üzeneteket. Mikor találkozott utoljára a barátaival? Szerintem szimplán társaságra vágyik. Vagy a tiédre, vagy a haverokéra, vagy új emberekére, vagy ezek közül mindre, mert mostanában kicsit beszűkült. De, ha meg akarna csalni, már rég megtette volna. Nem tette meg, visszalépett.
2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Én elmondanám neki, hogy tudom, és megbeszélném vele, hogy ejnye no. Ettől függetlenül korrektül lerázza a nőt, csakhát férfiból van, csodát ne várjunk szegénytől. Farok feláll, agy megáll, ahogy mondani szokás...
2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!