Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha valaki az unokatesóját veszi feleségül?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó

2013. aug. 25. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. Családban marad.
2013. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Régen elfogadott dolog vol még a főúri családokban is. Első unokatestvért ritkábban /de azt is!/, a másodikat minden további nélkül feleségül vették. Semmivel nem volt több beteg gyerek, mint manapság, de még koraszülés sem."


Demográfiára szakosodott történész úr!

Képzeld, még annál is nagyobb divat volt a testvérrel összeházasodni, hogy mindenképpen nemesi származású legyen a gyerek.

A szellemi illetve egyéb testi fogyatékossággal született gyermeket pedig kivétel nélkül mindig megölték, megfelelő ellátás részesülésének hiányában pedig azonnal meghalt. Ilyenkor azt mondták, hogy asszony elvetélt.


ó, illetve a népességszámot illetően, gondoltam egyszerűbb lesz kimásolnom mint elmagyaráznom:

Első szakasz: Mind a születések, mind a halálozások száma magas, ezért a népességszám csak lassan nő. A halálozások magas száma, valamint az igen alacsony átlagéletkor (alig 30 év) elsősorban a mostoha életkörülményekkel, a járványokkal, a magas csecsemőhalandósággal és a fejletlen orvosi ellátással indokolhatók. Ez a szakasz Európában a gyűjtögető életmód kialakulásától a 18. század végéig, míg a fejlődő világban a 20. század elejéig tartott.

2013. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Cigóknál ma is divat...
2013. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Első fokú unokatestvérrel házasodni felelőtlenség.
2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A genetika tömegjelenségekkel foglalkozik, és valószínűségeket mond, szóval egy eset bármi is lehet: szerencsés is, meg szerencsétlan is.


A főúri családokban (a Habsburgoknál közismerten) elég sok a károsodott gyerek, a cigányoknál szintúgy.

(nemrég volt ebből a tény-megállapításból valami politikai balhé is)


Tudom, hogy a szívnek nem lehet parancsolni, de én nem kockáztaték ilyet

2013. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Most az ilyen kérdéseknek van a szezonja,vagy a "miért elítélendő a szex rokonnal?" kérdést is te tetted ki?
2013. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem, azt a kérdést nem én tettem ki
2013. aug. 25. 22:02
 18/19 anonim válasza:
31%

Ezt is csak a cigányok miatt engedélyezik....abnormális dolog (szerintem).

De kinek mihez van esze és gyomra...

2013. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért is undorító? Régen engedett volt...vallás se tiltja.

Az unokatestvér nem egyenlő a testvéri témával. Első ágon viszont ma már lehetnek utód terén komplikációk...de ezt ki lehet deríteni, h azzal lennének-e gondok.

2014. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!