Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben: kutakodnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A házasságunk az elmúlt két évben a mélyben volt, most kezd jobb lenni néhány hete. Tulajdonképpen 180 fokos fordulat. Arra tippelek, hogy véget érhetett talán vmi (vki) az életében. De nem bízom benne, nem hiszek neki. Megtudtam a skype-hoz a jelszavát. Ti ellenőriznétek, hogy mit beszél a vélt másikkal?
2013. aug. 27. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom nélkül mit sem ér.

És ha nem lesz ott semmi? Akkor visszatér a bizalom? Szerintem már akkor sem, akkor meg mind1.

De csináld!

2013. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés merül fel: jobban fogod magad érezni, ha esetleg kiderül valami?


Inkább örülj annak, hogy jobban vagytok.

2013. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kutakodok a párom semmijében, pedig minden jelszavát és pin kódját, és mindent tudok.

Viszont ha gyanakodnék, nem bíznék benne biztosan győzne a kíváncsiság. NEm bírom a bizonytalanságot. Inkább a biztos rossz. De előbb azért megkérdezném tőle, mi ez a pálfordulás. Csak itt az a probléma amit valaki már írt. Mondhat neked bármit, nem fogsz hinni neki, ha nem találsz semmit skype-on, akkor tovább fogsz kutatni a telefonjába, stb. És hiába nem találsz semmit, nem fogsz megnyugodni. Mindenképp beszélj vele valamikor.

2013. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
igen.
2013. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Bennem motoszkálna vmi hátha mégis történhetett vmi. Én megnézném.
2013. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem bírnám megállni, hogy ne kutassak ilyen esetben.
2013. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Én, ha már ennyire nem bízom benne, akkor inkább lelépnék. A másik után kutakodni, a személyes fiókjába beleolvasni illetlen és proli dolog. Én meg nem süllyedek ilyen mélyre, van tartásom..
2013. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Beszéltünk már. Tagadja, hogy bárkije is lett volna, a csaj akar tőle vmit, de neki csak kolléga és barát.

Régen én is tudtam mindenét. Sosem ellenőriztem. Aztán valamit meg akartam nézni a levelek között (egyáltalán nem ellenőrizni akartam, csak kerestem egy közös ismerős címét), és rádöbbentem, hogy megváltoztatta a jelszavát. Amit még le is tagadott. Aztán folyamatosan derültek ki hazugságok.

Én meg nem tudom, hogy mit is tegyek. Nem bírom a bizonytalanságot, de nem hiszem, hogy csendben képes leszek elviselni, ha vmi kiderül. Másrészt ez az idegtépő gyötrődés megszűnik. Vagy átalakul. Valaki végigjárta már ezt az utat?

2013. aug. 27. 15:45
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Íme egy lehetséges forgatókönyv:


Ha belemész ebbe a játékba, nincs visszaút. Ezután rendszeresen meg fogod tenni. Gyanússá fog válni minden elejtett félmondata, minden kósza pillantása. Állandó gyanakvásod következtében olyanokat próbálsz majd rábizonyítani a párodra, ami nem igaz, ezzel állandó védekezésre kényszeríted. Ebből idővel elege lesz, és belőled is elege lesz.

2013. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Utolsó: ebben sok igazság van.

De vajon jobb-e folyamatosan kételkedni, és időről időre megbolondulni, hogy nem ver-e át?

Pedig még a nyitott házasságot is felajánlottam.

2013. aug. 27. 15:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!