Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőiesség művészete. Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesség művészete. Ti hogyan irányítjátok a férjeteket, hogy ne tudja, bőv. Lent?

Figyelt kérdés

Pl. Amikor inni megy, nem azt mondom, h ne igyon sokat, hanem, h vigyázzon magára. Mennyivel jobban hangzik és törődésre utal, nem kötekedésre.


Nektek vannak ilyen praktikáitok?

Hol lehet utánaolvasni?


2013. aug. 31. 16:10
 1/10 anonim válasza:
81%
Hidd el amikor azt mondja neked a férjed hogy ne hajts gyorsan az autóval akkor nem azért mondja, mert félt hanem lassabban kevesebbet fogyaszt. :D CSak egy pl volt.
2013. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jut irányítani. Ha az ember irányítani akar, irányítsa saját magát... Ő egy szuverén emberi lény, szabadságjogokkal. Elvárom és meg is adom a szabadságot, bizonyos határokon belül.
2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok senkit sem irányítani, a megbeszélésben hiszek. Ha manipulálni kell, akkor már nem az igazi a kapcsolat nekem.


Eleve nem választok olyant, aki részegen jön haza rendszeresen. Bulizni együtt megyünk, ha nagy ritkán a munkatársaival beülnek valahova, akkor megisznak 1-2 sört, de nem jön részegen haza. Ha netán legénybúcsún volt, akkor belefér, de ha rendszeres, akkor nálam nem.

2013. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a nőiesség művészete?


Szerintem ez maximum akkor merül fel, ha valaki olyan párt választ, akivel gondok vannak.

Pl az én férjem nem megy inni. Ivóssal nem is élnék együtt, kösz, elég volt az apám.

Remélem nem ilyen jellegű lesz majd a következő kérdésed itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Na neki sem praktikákra lenne szüksége :(

2013. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyeske: egy normális férj jobban félti a feleségét, mint a fogyasztást, bár lehet, egyeseknél nem így van.
2013. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Tiszta hányinger, hogy a manipulációt a "nőiesség művészetének" hívod. Sajnálom, hogy a női nemhez tartozol.
2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szükséges a manipuláció és megalkuvás, ha olyannal élsz együtt, aki nem hozzád való. Na de akkor minek vagytok együtt?


A nőiesség művészetének meg nevezném. A nőiesség messze nem ez!

2013. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sértés a nőiesség művészetének hívni. Ez manipuláció!
2013. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na azért az tényleg túlzás, h a nőiesség művészete. nevezzük nevén a dolgot: manipuláció. néha bizony kénytelen az ember ehhez folyamodni, ha a 100. megbeszélés után sem úgy megy a dolog, ahogy az elvárható lenne.


folyamodok néha ilyesmihez, de nem feltétlenül önös érdekből, inkább akkor ha mindkettőnk javát szolgálja.

egyébként normális ember a párom, nem iszik, nem mászkál folyton haverozni, viszont vannak kérdések, amiket így tudok a leghatékonyabban megoldani. lehet, h ő is manipulál engem, de eddig semmilyen negatív hatását nem észleltem :)

2013. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Nincs ilyesfajta "művészetem."
2013. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!