Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat a dohányzásról? Havi szinten 5000 forintot költ dohányra amit hitelbe hoz el. Márciusban születik meg a gyerekünk és az a pénz is jól jönne. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 16:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Próbáljátok meg tölteni a cigit úgy olcsóbb. Ez egy függőség szép szóra nem fogja abbahagyni keresetek fel vele egy orvost.
2013. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tölti a cigit, így kerül 5000 a dohány.
2013. szept. 1. 16:32
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne beszéld le. Főleg ne a gyerek miatt, mert még rá lesz ideges. Eddig is cigizett így fogadtad el. 5000 ft nem a világ vége, annyira nem dohányozhat sokat. Ennyit hagyjál meg neki. Ha Ő le akar szokni akkor le fog.
2013. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
5000Ft havi szinten nem sok amúgy cigire, de értem a problémádat. A legjobb lenne ha leszokna, de ehhez az kell, hogy ő is akarja. Meg nem is biztos h egyből sikerülne. Nekem 2,5 év volt mire tényleg le tudtam tenni.
2013. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%
5000 ft nagyon kevés cigire.
2013. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a ruhája tiszta büdös ettől a dohánytól amit szív. Ha megszületik a kicsi akkor majd a füstös ruhában veszi magához?
2013. szept. 1. 16:40
 7/34 anonim ***** válasza:
35%
Én már rég elköltöztem volna. Attól még észbe is kapna, hogy valamit nem jól csinál. Csak drasztikus módszerekkel tudsz rá hatni, ha ennyire függő.
2013. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
De az a havi 5000 jó lenne a gyerekre is.
2013. szept. 1. 16:42
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jó lenne a gyerekre is, de gondolom mikor terhes lettél akkor is tudtad, hogy cigizik és tudtad mennyit költ rá. Vagyis azzal mért kalkulálsz? Ezeket mért nem a gyerekvállalás előtt beszélted meg vele? Mért nem akkor mondtad neki, hogy figyi szeretnék gyereket, de akkor le kell majd szoknod a dohányzásról. Ha meg nem szoksz le akkor úgy akarod a gyereket megfogni??? Nehogy már most azzal zsarolod, hogy terhes vagy és mostantól az van amit Te gondolsz, hogy jó.
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem! Amikor összejöttetek, még nem dohányzott?


Ha nem, akkor minek szoktattad rá?

Ha igen, akkor meg miért vállaltál gyereket mellette?


Ugye nem arra gondoltál, hogy majd ha jön a gyerek, úgyis leteszi? Hiszen a terhes nők többsége is ugyanúgy szívja, mert sajnos nem olyan egyszerű letenni a cigit!


Amúgy ahogy valaki már említette ez a pénz tényleg nem sok cigire, még ha tölti is.


Esetleg vegyél neki egy elektromos cigit, hátha segít valamit, de ha ő nem akarja, akkor ez így nem fog menni!

2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!