Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy kisebb parasztház udvarral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisebb parasztház udvarral, faluban max kisvárosban kb. mennyibe kerül? Nektek mennyi pénz kellett, amikor elkezdtétek a közös életet? Mennyi kölcsönt vettetek fel?

Figyelt kérdés
10 millióért már lehet kapni egy egyszintes, aranyos házat? Párom most akar kocsit venni és utána a fundamenta lakáskasszába akar havonta fizetni...ennek elmagyarázná valaki a lényegét? Sajnos nem vagyok képben az ilyen dolgokkal. Az én apukám 1 millió forintot ad a lakásba majd. Ez szerintetek elég ahhoz, hogy berendezzünk 3-4 szobát úgy, hogy már van pl. iróasztal, tv, kanapé, számitógép..Én még nem dolgozok, de ha lesz munkám szeretnék spórolni én is, mert közös házat akarunk venni.

2013. aug. 19. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani.Magyaroszág mely részén szeretnétek élni?Mert nem mindegy,hogy falu v. kisváros több millió is lehet a különbség egy hasonló paraméterű háznál is.
2013. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani.Magyaroszág mely részén szeretnétek élni?Mert nem mindegy,hogy falu v. kisváros több millió is lehet a különbség egy hasonló paraméterű háznál is.Nézegess a neten ingatlanos oldalakat és úgy tudsz tájékozódni.Pl. ingatlan .com
2013. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Keleti részen akár kisvárosban is kapsz régebbi házat 3-5 milla között.


Írd merre gondoltátok, és úgy tudjuk megmondani. A mi városunkban fillérekbe kerülnek a házak a szomszéd városban ami turisztikai központ 20 millába. Szóval?

2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk sajnos pontosan, ez még odébb van, csak tájékozódni akarok. Egyébként Nyugat, semmiképpen sem BAZ vagy Heves, Nógrád megye...inkább Veszprém, Komárom-Esztergom, illetve Győr környékére gondoltunk.
2013. aug. 19. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl Csorna:


[link]


[link]


Celldömölk:

[link]


[link]


[link]

2013. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mezőfalva:


[link]


nem messze a Balatontól :)

2013. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Veszprém megyében Zircen lakom. Errefelé már 8 millióért is lehet venni ilyen házat, mint amit leírtál.

A fundamentáról sajnos én sem tudok semmit.

A berendezésre ennyi elég lesz. Nekünk is ennyibe került 3 szoba, és a konyha berendezése, beépíthető konyhai eszközökkel együtt.

2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OMG... hány éves vagy, h ennyire tájékozatlan? :P


a fundamenta jó dolog, de nem 2 perc alatt jön össze benne a pénz. minimum 4 év. ha mindketten tesztek bele havonta egy 20ast, akkor ugye több lesz a futamidő végén, amiből tudtok házat venni.

1 milla elég, de kérdés, h milyen színvonalon szeretnétek berendezést vásárolni. a konyhai gépek, elektromos eszközök sokba kerülnek ha normálisat szeretnél. bútorból elég a használt vagy örökölt is, max lecserélitek ha lesz rá pénzetek. a jó minőségű háztartási gépek azért fontosak, mert kevesebb áramot esznek, tehát kisebb a rezsi.


10 milkából már tisztességes kecókat lehet venni, de a szomszédságot és a ház állapotát meg kell vizsgálni alaposan, nehogy rémálommá váljon az álomház.

2013. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!