Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Leszoktam a dohányzásról,...

Leszoktam a dohányzásról, csak azért mert drága. Csak épp az a baj, hogy nem lettem gazdagabb. Hol van az a pénz amit eddig a cigire költöttem?

Figyelt kérdés
eddig mindig volt 1doboz cigire pénzem,de most sokszor van hogy egy vasam sincs.

2013. aug. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Sokan vannak így, hogy elköltik úgy másra, hogy fel sem tűnik. Szerintem előre tedd el azt a pénzt, mondjuk napi 1 doboz árát (vagy amennyit szívtál) a megtakarításhoz, és csak a maradékot költsd el. Néhány hónap, és egész szép összeg összejöhet.
2013. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Elköltöd más hülyeségre azzal a felkiáltással, hogy most cigire úgysem kell.
2013. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

persely!


karácsony előtt boldog leszel, lesz ajándékra! komolyan

2013. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Az a pénz elmegy másra.

Én is kb 1 éve dobtam el a cigit, és én azt a pénzt ugyanúgy előveszem csak a cigibolt helyett itthon egy kis dobozba rakom bele azt a pénzt. Nekem 2-3 naponta ment el egy doboz számolok 3 napra a cigi durván 700 Ft volt kerekítve és így kb 85 ezer ft jött össze 1 év alatt. És csak 3 naponta vettem cigit én annyit nem dohányoztam, nos az a pénz most is megvan nem költöm el, és majdnem egy havi fizum jött össze. Ha napi 1 doboz lett volna akkor durván 255.000 Ft-om lenne.

Szóval neked valószínű azért nem tűnik fel mert elköltöd másra, pl drágább jkajára vagy valami, most amúgy is feljebb mentek az árak már régóta nem csoda hogy nem veszed észre, de én ha még most is dohányoznék meglenne a 3 napi cigimre a pénzem most is megvan csak nem szívtam el hanem gondosan elvan egy külön kis dobozkában, és a tervem az hogy majd egy autónyeremény betétkönyvbe fektetem bele. Mert ugye azzal nyerhetek, de meg is marad az a pénz ha arról van szó.

2013. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naponta egy ötszázast bedobsz egy perselybe. Ezzel marad is másra, mert nem 500Ft volt már 1 doboz. Vagy dobálhatod ezresével is.

[link]

2013. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!