Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene tennünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés
Nevelőapám pokollá teszi mindannyiunk életét, neki szokott menni Édesanyámnak és minden este részegen ordítozik velem. Érettségi előtt állok és nem hinném, hogy így képes leszek jó eredménnyel sikeres vizsgákat tenni. Van egy 6 éves kishúgom is, és ő nagyon fél ha veszekszik a nevelőapám a családdal. Tanácsot szeretnék kérni (lehet nem éppen jó úton, de más ötletem nem volt), hogy mit érdemes ilyen helyzetben tenni, mert próbáltunk a rendőrséghez fordulni de nem tudnak semmit tenni. Akinek esetleg volt vagy van hasonló tapasztalata az kérem írjon, akár üzenetben is. Minden értékelhető választ előre köszönök.
2013. szept. 1. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha anyud saját lakásában éltek,akkor szerintem kirakhatjátok ennek az idiótának a szűrét(bocsi a szóhasználatért,de már annyi rossz dolgot olvastam ezen az oldalon,hogy nem bírom tovább..)

Ha meg nem saját,akkor meneküljetek..

2013. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos közös a lakás, és nyugodtan használhat rá bárki bármilyen negatív jelzőt, mert pozitív egyszerűen nem létezik rá...
2013. szept. 1. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Te nem sokat tudsz tenni, de anyud igen.

Váljon el, ha nem házasok akkor dobja ki.. ennyi..Meg kell szakítani vele a kapcsolatot. Mármint anyukádnak..Ha anyukád végleg szakít vele, végleg elhagyja akkor nektek is jobb lesz. Más megoldás nincs.

2013. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, de túl sok minden köti össze őket...

A közös gyerek, közös lakás, a pénz. És a legnagyobb bökkenő, hogy a drága nevelőapa makacs, és önként nem menne el a lakásból. Anyukám nem teheti meg hogy elköltözzünk. :(

2013. szept. 1. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ha anyud beadná a válást,akkor kezdődhetne a vagyonmegosztás..követelhetnétek a házat mondjuk,de akkor ki kellene őt fizetnetek onnan..fordítva is igaz mindez.De azt javaslom,hogy adja be anyud váratlanul a válókeresetet,és költözzetek a válás kimondásáig el tőle..pld.anyud szüleihez,vagy BÁRKIHEZ,akivel kapcsolatban álltok..stb.És így neki kell titeket kifizetnie a vagyonmegosztás után,tehát tulajdonképp valamennyi pénzetek abból lesz,és aztán normális albérletet tudtok magatoknak keresni.Amennyiben ez az egész nem így működik,akkor csak a menekülés és a válás maradt...
2013. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Ez akár évekbe is telhet. Talán mire véget érne az összes tárgyalás már én is kereső ember lehetnék. Jövőre leérettségizek, és utána el is mehetek dolgozni. Aztán majd később letennék egy szakmát. Muszáj valami okosat kieszelni. Anyukámmal fogok még beszélni erről...

2013. szept. 1. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha anyukád nem akar lépni mert minden közös..akkor semmit nem tudsz tenni.. Akkor szépen leérettségizel és amint betöltöd a 18 évedet elköltözöl.. Más lehetőséged nem lesz..

Ne haragudj de én anyudat sem értem.. Oké: Közös gyermek..De ettől a gyermek nem lesz kiegyensúlyozott vagy boldog.. közös lakás: Megér annyit egy lakás fele, hogy állandóan veszekedjen, idegileg tönkremenjen?? Közös pénz?? Fogja meg a felét és vigye...


Tudod nekem is van gyerekem, volt nagy házam és egy alkoholista férjem. Amikor az 5 éves fiam az ágy alá bújt amikor meghallotta az apja alkoholos ordítását, na onnantól kezdve nem érdekelt a nagy ház, a közös pénz, a közös gyerek. Elköltöztünk, beadtam a válópert és vártam hogy megkapjam bírósági úton a nagy ház felét.. Sok év után de megkaptam.. De ez sem érdekelt hogy csak 4 év után láttam pénzt a házamból (igen, ilyen sokáig tartott a vagyoni per, mert a volt férjem mindig fellebbezett) de a fiammal békében éltünk, és végre nem rettegett..Ez sokkal többet ér mint egy ház vagy pénz..

2013. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen javasolnám felvenni a kapcsolatot mielőbb a Nanéval: [link]
2013. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Márpedig onnan el kell menni...
2013. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!