Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Úgy érzem, hogy ez csak valami rosszakarónk kavarása. és csak bogarat akart ültetni a fülembe.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kaptam egy 2 mondatos levelet facebookon egy ismeretlen nőtől (nem szerepel az ismerőseim között, sem az ismerőseim ismerőseim között, de még rákeresni sem tudok, nincs fotója, se adatlapja) hogy a férjem vele csal engem, és h beszéljem ezt meg vele, meg h Ő is olyan szemét állat, mint minden más pasi.


Szinte majdnem teljesen biztos vagyok benne, h nem csal meg a férjem. Nemrég házasodtunk össze, és nagyon boldogok vagyunk együtt. A másik dolog, h állandóan dolgozik, munkából egyből hozzám siet haza.. nincs semmi fura távolmaradás, semmi olyan jel, ami megcsalásra mutatna. A munkahelyéről is sokszor felhív nap közben. Nagyon szeretjük egymást.

A másik dolog, h a levél is, amit kaptam olyan ellentmondó. 2 sorban írja le, h lefekszik a férjemmel, aki egy roh@dék, h megcsal engem? A másik, h ez a valaki abszolút inkognitóban marad, amit szerintem azért tesz, mert ha kiderülne, h ki is Ő, akkor a levél egyből elveszítené hitelességét.


Az már biztos, h amilyen névről/regisztrációról írta a levelet, az nem valós. Két emberre is gondolok, aki írhatta ezt. Az egyik egy középkorú, buggyant nő, aki nem olyan régen nagyon rá volt indulva a férjemre, és nem is titkolta, de le lett építve a férjem által. Azóta rosszindulatú, nem valós pletykákat terjeszt rólunk, de senki nem hisz neki, mert mindenki tudja, hogy zavarodott.


A másik egy férfi ismerős, aki engem bombáz rendszeresen szerelmes, már-már zaklató levelekkel, sokszor agresszívan kifejezve féltékenységét, amiért férjhez mentem.


Ti mit tennétek a helyemben? Ha férjem hazajön, biztos, h megmutatom neki a levelet. Csak simán át kéne lépnem az egész felett, v próbáljam meg kideríteni, h ki az, aki ezt a levelet írta?

Kicsit azért félek.. nem szeretném, h ez a valaki esetleg el tudjon érni valamit is ezekkel a kavarásaival.

Tudnátok tanácsot adni? Mit tennétek a helyemben.. főleg, ha teljesen úgy éreznétek, h a férjetek hűséges hozzátok??


Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat!



2013. szept. 2. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Leülnek a férjemmel együtt és megbeszélném vele.
2013. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Tenni rá nagyívben.
2013. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Tudsz válaszolni a levélre? Ha igen, írja meg hogy mikor találkoztak, mondjuk az utolsó 3 "randijuk" idejét. Akkor tudod ellenőrizni. Esetleg küldjön képet, ha készült.

Arra is rákérdezhetsz, miért név nélkül ír neked.


A férjeddel mindenképpen beszélj.

2013. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok neki válaszolni.. se rámenni az adatlapjára.
2013. szept. 2. 14:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy a férjed hűségében, akkor nem kell foglalkozni az egésszel. Az ilyen ha nem kap visszajelzést, akkor abbahagyja.

Ha megkeres újabb profilokkal, akkor az összeset tiltsd le.

Nagyon sok gonosz irigy ember van.

2013. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagyok!! Egyébként nem tudom letiltani, mert rákeresni sem tudok. Van egy (ál)neve, de .. hu na ezt úgy tudnám leírni, hogy pont olyan, mintha írt volna nekem, aztán letiltott volna. Aki letilt engem, arra nem bírok rákeresni. Úgy gondolom, h csinált egy profilt, írt nekem és aztán letiltott, h ne tudjak semmit reagálni a levelére.
2013. szept. 2. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nah aki azt akarja, hogy lebukjon a férjed, az nem fog letiltani, hogy utána ne tudj vele kapcsolatot felvenni

Mert ennek csak az a célja, hogy lássa a te reakciódat, és jót szórakozzon rajta, ha esetleg visszaírsz, hogy "ki vagy te büdös qrva?"

Az, hogy letiltott és nem tudsz neki írni, azt mutatja, hogy sz-arkavarásról van szó!

Azért tartsd meg a levelet, ha kapsz még,elbattyoghatsz a rendőrségre és feljelentheted zaklatásért és rágalmazásért!

2013. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Okés! :) Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 2. 14:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is,nézzük a legrosszabb verziót, hogy mégis megcsal a férjed.Írod, hogy nincs gyanús jel, hazajön,együtt vagytok....stb...Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos épp hogy a m.helyen is lehetnek együtt...tapasztalatból beszélek.:((


Első lépésben én elmondanám a férjemnek ,és figyelném a reakcióját.

Ha 2 esélyes zaklató is szóbajöhet,akkor nézz utánuk a facen.Állítsd be úgy a profilod,hogy más idegen ne lásson, ne tudjon üzenetet írni....

Ha jelentkezik még jelentsd fel.Tiltsd le.Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

Mindenképpen mutasd meg a férjednek, lehet, hogy ő tudni fogja, ki az és miért írt ilyet.

Egyébként nem értem az embereket, nekem egyszer írogatott egy férfi, hogy szívesen megismerkedne velem és hogy van egy lakása a felesége tudta nélkül, oda járhatnánk titokban. Megtehettem volna, mert nem volt senkim, de soha nem szednék szét egy családot, ezért még csak nem is találkoztam vele. Néhány levél után leállítottam, de nem adta fel, időnként még mindig ír. A legdurvább az egészben, hogy legalább négy-öt nőről tudok, akikkel viszonya volt az elmúlt években. Annyira jól csinálja, hogy az ő felesége is meg van győződve róla, hogy a férje mintaférj és mintaapa. Mindig munkaidőben oldja meg a nőügyeket.

Ezzel nem azt akartam éreztetni, hogy a te férjed is ezt csinálja, de azért üljetek le megbeszélni, ne emészd magad feleslegesen!

2013. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!