Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összejöttem 3éve álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem 3éve álmaim pasijával, jóképű, jó fej, intelligens, magas, sportos, jól öltözött. De nem akar elvenni. Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés

jelenleg 28 éves. Azt mondta senkit nem akar elvenni, mert nem akar gyereket, hogy ne legyenek problémái, így ha nem akar gyerekeket a házasság is értelmetlen. De továbbiakban azt mondta, hogy mellettem szeretne maradni.


Az ilyen pasiknál ez szokott változni ? mert még elég fiatal. 35éves koráig még szerintetek mellette maradjak, hátha addig megváltozik?


2013. szept. 2. 16:39
1 2 3 4 5
 1/47 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

Ha konkrétan kimondja, hogy nem akar sem házasságot, sem gyereket, akkor csak a saját idődet rabolod azzal, hogy vársz. 28 évesen azért már nem gyerek, nyilván nem viccből mondta, hogy nem akarja.

Azzal pedig csak az ellenkezőjét éred el a célodnak, ha bármit is erőltetsz.

2013. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon határozott Facepalm a véleményem.
2013. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%

szóval meg van a tökéletes pasi aki még se tökéletes mert nem akar gyereket

akkor neked nem tökéletes

a leírás alapán az én párom is lehetne csak hálistennek mi ebben is egyezünk mert én se akarok gyereket

2013. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? Szeretnél gyereket?


Én nem apellálnék arra, hogy megváltozik. Nem hiszem, hogy meg fog.

Arra meg pláne nem, hogy majd "rábeszéled". Azzal csak azt éred el, hogy egyedülálló, elvált anya leszel.

2013. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Se házasság, se gyerek...

Szerintem nem ő az álmaid pasija, kár pocsékolnod rá az idődet.

Nem szokott változni.

2013. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok.
2013. szept. 2. 16:49
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

őőő... ez szerintem elég rossz hozzáállás. Mert a közös jövő témában nem áll az, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ez a szarság olyanokban érvényes csak, hogy a férjem szereti a focit, én meg utálom a focit, és hűűű hát mégiscsak, az ellentétek vonzzák egymást!

Te meg akarsz házasodni ==> ő nem

te akarsz gyereket ==> ő nem

Szerintem 28 évesen illik eldönteni mit akar az ember, meg nem is, de én nem tudnék élni egy férfival, aki talán vagy ezt akarja, vagy azt. Szerintem ő már döntött, csak te ezt nem akarod elfogadni.

És nem mellesleg, ez a felsorolás, hogy "jóképű, jó fej, intelligens, magas, sportos, jól öltözött" nekem olyasminek tűnik, mint egy skalp, amit birtokolni akarsz. Szerintem csak te akarsz lenni ennek a jóképű, jó fej pasinak a felesége, mert te vagy a királynő. Távol álljon tőlem az irigykedés, de inkább olyannak tűnsz, mint aki villogni akar, hogy milyen jó férjet fogott magának..

2013. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ha akarnak gyereket házasságot akkor tökéletes lenne, olyan meg nincsen, ugye?
2013. szept. 2. 16:50
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
A "soha nem akarok házasságot" mondat végére mindig gondold oda, hogy "veled". Mert ha annyira szeretne téged, akkor -tudván, hogy szàmodra ez mennyire fontos- elvenne. Tehát lehet, hogy valaha megnősül, de te ne várj erre, miattad nem fogja már meggondolni magát. Gyerektémában pedig végképp se veled, se mással, ezt ő már eldöntötte.
2013. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
Valószinű hogy nem fog változni,én sem akartam soha gyereket. 34/F
2013. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!