Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanokkal beszélgetnék...

Olyanokkal beszélgetnék akiket párjuk nem akar elvenni se gyereket de ettől függetlenül vele maradtak. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha így lenne én nem maradnék vele. Még nem akar házasodni és gyereket sem, de nem zárkózik el előle később. Nekem enélkül nem lenne értelme vele maradni.
2013. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt?Én szeretem és nem tudom elhagyni:(((
2013. máj. 5. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti mióta vagytok együtt Kedves Kérdező? Hány évesek vagytok? Átérzem a helyzeted.... szívesen segítek ha tudok....
2013. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3,5 éve vagyunk együtt 1,5 éve együtt is élünk, de ettől függetlenül is elhagynám, ha nem egyeznének a vágyaink. én 25N ő 27


Ti mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

2013. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

30 és 50 évesek vagyunk.8 éve vagyunk együtt.Nagyon nehéz ez mert bármikor is beszélek vele erről ideges lesz és azt mondja mindig ezzel piszkálom lépjek le ha nem jó.

De nem tudom :((((Közben tudom,hogy telik az idő.

Mondtam neki azért nem léptem le mert biztam hátha változik a véleményed erre azt mondta ha változott volna már 2 éve után változott volna erre nem várj.

Annyira fájt:(((((

2013. máj. 5. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Rák a horoszkópja a pasidnak? Lehet hogy ez nem számít, de az enyém rák, és dettó ilyen hülye. Vele maradok, persze. Meg fog változni, én hiszek benne.
2013. máj. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen rák
2013. máj. 6. 05:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rákságtól függ és nem, nem fognak megváltozni.
2015. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!