Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mostanában mindig veszekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindig veszekszem a párommal, mindennel fel tud idegesíteni, azzal ahogy néz, a cigizésével stb. Nem akarok vele szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 16:40
1 2
 1/13 Kócos boszorkány ***** válasza:
53%

Ahogy néz? Ez mit jelent?


A cigit még megértem, mert én utálom a cigarettát, de elfogadom, hogy a párom havonta egy-két szálat elszív, ha a barátokhoz megyünk.


Valami oka biztos van, hogy ennyire irritál téged a párod! Nem vagytok együtt túl sokat?

2013. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Pedig lehet, hogy elmúlt a szerelem.

Vagy ideges vagy, és rajta vezeted le a feszültségedet, mert ő hagyja. Ha szereted még, akkor máshol idegeskedj,

mond el a barátnődnek a gondodat, vagy sportolj.

2013. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te vagy a nő ?
2013. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a levegőt veszi,az nem idegesít?
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalam minden kapcsolatom vegitelete igy kezdodott! Volt h meg par honapot kinlodtam, de kar volt.
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szeret valakit, a vélt vagy valós hibáival együtt szereti, fogadja el. Senki nem Isten, hogy a saját ízlésére formáljon egy másik embert.

Ha úgy van, ahogy leírtad, mit kerestek még együtt?

2013. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt de néha komolyan az agyamra megy. Mit tegyek, hogy ne így legyen?
2013. szept. 2. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szereted. ez van, a szerelem elmúlik.
2013. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem amikor nagy ritkán agyamra megy a párom akkor szépen magamba szállok pár percre és visszaemlékezem arra a szerelemre amikor kezdődött a kapcsolatunk!Még most is élénken bennem élnek azok az érzések és máris megölelgetem! Na ezért kell egy párkapcsolatnak eszméletlen erős szerelemmel kezdődnie! Van miből táplálkoznia az érzelmeknek amikor gond van!:)
2013. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Nálam is volt ilyen. Bár nálam megvolt az oka, hogy miért stresszeltem (ház felújítás, esküvő és nem találtam munkát) és sajnos a páromon töltöttem ki a bosszúságomat. De amint lement ez a 3 dolog megváltozott minden, lelkileg én is helyreálltam.

Nincs esetleg valami problémád?

2013. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!