Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti férjeteket sem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti férjeteket sem lehet megkérni, hogy csak egy percre figyeljen a gyerekre?

Figyelt kérdés
Nem járok sehová, de ha dokihoz megyek vagy boltba bevásárolni azt nem gyerekkel teszem hanem megkérem a férjem vigyázzon rá, de mindig kitalál valamit hogy ne kelljen. Ő akarta a legjobban hogy legyen babánk igérte hogy segít mindneben. Most várom a kistesót és nagyon nehéz emelnem és cipelnem a kisfiamat, a boltból cuccokkal. Sehová sem tudok elmenni, néha jól esne egy félóra magány. Megunhatott minket!, Ha beszélni akarok vele erről, mindig annyival lerendezi, hogy majd segit
2013. szept. 3. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Helyre raknám a fazon nagyon a helyedbe. Nyomd a kezébe a gyereket-tetszik/nem tetszik,hisztériázzon nyugodtan, és menj el előszőr 1 órára, következő alaklommal mindig kicsit többre. A vásárlásnál meg fogd be, és cipelje ő a cuccot, hiszen "állítólag" férfi.
2013. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%
Hááát, az én férjemet meg lehet kérni, de persze mindig megjegyzést fűz hozzá, vagy pofákat vág. Úgy vagyok vele, hogy az ő gyereke is, úgyhogy nem veszek tudomást az ilyen megnyilvánulásairól. Szerintem te is ezt tedd! Bízd rá és kész!
2013. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha már így beszélsz róla, gondolom Te is meguntad őt...minek kellett még a kistesó???
2013. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha nehezére esik, hogy vigyázzon röpke fél órára a saját gyerekére akkor minek kell még egy gyerek? Akkor főleg, hogy minden teendő rád fog szakadni!

A férjemet nem kell kéregetni, hogy vigyázzon a kicsire, ő ajánlja fel, hogy vigyázz rá amíg elmegyek ide-oda.

Nálunk sosem volt olyan probléma mint nálatok meg sok embernél, ahogy hallom, olvasom.

2013. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy a második baba már hiba volt ebbe a házasságba. Ez a férfi nem társ, csak lakótárs. Akinek áldozat vigyázni egy órácskát a saját gyerekére, annak nem kell két gyerek, de egy is sok. Őszintén elmondanám neki ezt és meglátnám, mit lép (nem mit reagál, mert az nem érdekelne, mit mond), és ha semmit, és nem hajlandó változtatni, akkor újraszervezném az életem, nagymamával, ismerőssel, aki vigyáz rá, amíg nekem dolgom van. Az apja meg mehet, ahová akar. Én nagyon keményen elvárok dolgokat nem csak a munkámban, és nem csak magamtól, de a páromtól is. Szerencsére ő ebből semmit nem érez, mert neki is alapdolgok azok, amik nekem. Nem minden férfi ilyen, és igenis lehetnek elvárásaid vele szemben!
2013. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anyuka csinálta ugyanezt, azóta már ex-feleség.
2013. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet sem. Igaz, mi nem akartunk gyereket, csak kipróbáltuk a megszakításos "védekezést".


Ha a gyerek megy bölcsibe én meg vissza dolgozni, valószínűleg elválnak útjaink. A világ minden kincséért nem vállalnék vele még egy gyereket.


Mennyi idős a gyerek?

2013. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De igen, én nem mentem volna hozzá egy ilyen felelőtlen emberhez... :(
2013. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem tegnap óta lett ilyen. A 2. babával még jobban el fog durvulni a helyzet, hiszen egyértelmű, h neki már a meglévő gyerek is sok. Te ki fogsz készülni, ha nem történik valami.

Mindig kitalál valamit, h ne kelljen a gyerekkel foglalkozni. Jah, inkább eljátssza, h nem tudja etetni, altatni, fürdetni, játszani vele, csak h a végén megund és inkább te csináld. De ne csináld. Életben fog maradni a gyerek akkor is, ha 2 órára apukára van bízva, csak el kell hinned.

Ha nem teszed, nem baj, csak akkor törődj bele, ha másodikat is csak magadnak szülöd. Apukának tökéletesen meg fog felelni a mostani helyzet későbbre is.

2013. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sokat van a gyerekekkel, ha dolgom van (orvos esetleg egyedül akarok bevásárolni) simán bevállalja a gyerekeinket. 3 gyerekünk van, igaz ahogy nőnek egyre könnyebb, de pici korukban is cipelte őket, simán tisztába tette őket, megetette, lefektette. Kis korkülönbség van a 3 között, amíg én a legkisebbel kórházban voltam rendezte a két nagyobbat, bár a mosógép elindításához telefonos segítséget kért. Főzni is tud, de mióta együtt vagyunk azóta én főzők, ő csak néha a kedvemért süt valamit :).

Ilyen is van.

2013. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!