Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassághoz érezni kell, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassághoz érezni kell, hogy Ő Az Igazi, vagy elég ha jó ember, akit szeretek és tisztelek?

Figyelt kérdés

Bárhol olvasok a házasságról, eljegyzésről, esküvőről, mindig a fülig szerelmes kommentek vannak többségben, azok írogatnak, akik az első találkozáskor tudták, hogy Ő Az Igazi.


Nos, nálunk viharos volt a megismerkedési ciklus, döcögősen szoktunk össze, mondhatnám úgy is, hogy teperni kellett értem. Igazán csak az első év után lettem szerelmes, és sosem éreztem azt a mindent elsöprő vak szerelmet, amit mások iránt sikerült (és ezt ők sajnos ki is használták). Mindezek ellenére szeretem a párom, tisztelem az értékrendjéért, olyan férfinek tartom, akire fel lehet nézni, és el tudom nézni neki a hibáit, mert sokkal több az erénye.


Kapcsolatunk komoly már annyira, hogy lassan eljegyzés, esküvő elé nézzünk. Valószínűleg remek férj és apa lenne, azonban félek, hogy a vakszerelmes időszak hiányában csak rábeszélem magam az egészre.


Lehet csak kis lángon, de úgy teljes odaadással szeretni, házasodni, életet leélni? Nem kéne szerelmesnek lennem?


2013. szept. 4. 17:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mi a férjemmel már az első randin éreztük....másfél évvel később házasodtunk össze. 3 hónap múlva leszünk 2 éves házasok:)


előtte senki mással nem éreztem hasonlót.


27N

2013. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit furcsa az egész.


"első év után lettem szerelmes"


Nálam eddig ha nem alakult ki a szerelem az első 1-5 hónapban, akkor már utána sem. Hogy-hogy együtt voltál vele egy évig, úgy hogy nem voltál szerelmes? Lehet én gondolom rosszul, de egy kicsit bemagyarázásnak tűnik nekem amit írsz. Ha valaki szerelmes, tiszta szívéből , az pontosan tudja és érzi. Ha már ezen gondolkozol, az szerintem már nagy baj. Hány éves vagy? Akik már kezdik magukat "kiöregedettnek" érzeni, azok előszeretettel mondanak ilyet, hogy jó ember, tisztelem, jó lesz nekem, igazából szeretem is. stb. Pedig lenne számukra még nagy szerelem, csak félnek...

2013. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi a közös CÉL?

Kell egy olyan életcél, amit csak együtt tudtok megvalósítani.

Kell egy lista mindegyikőtöktől, mit szeretnétek megélni egy párkapcsolatban.

Ha ezek maradéktalanul teljesülnek (magánéleti céljaitok megegyeznek), és nem marad olyan vágya egyikőtöknek sem, amit ez a kapcsolat nem tud megadni, akkor jó.


Amíg nem tisztázzátok, ki mit szeretne a kapcsolatban megélni, addig a kérdésedre nincs válasz.

2013. nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22: Lehet szerelembe esni és szerelembe emelkedni.

Én csak a másodikat ismerem, ez úgy történik, hogy ahogy telik az idő, egyre mélyebben szereted a másikat. Hiszen minél többmindent ismersz belőle, annál több mindent tudsz benne szeretni.

2013. nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!