Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjnek van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjnek van egy olyan gyanúja, hogy a feleség leszbikus lett, mit tehet következő lépésként?

Figyelt kérdés
Egy barátnő, akivel barátság mögé bújtatva folytat viszonyt, lakás bérlés a találkákra, titkolózás, ismerősök elejtett megjegyzései, mikor a férj rákérdez nyíltan az a válasz fogadja, hogy "ha még egyszer ezt felhozod, megöllek". Feleség közben ugyanúgy teszi a dolgát, neveli a közös gyereket, dolgozik, ellátja férjet, mintha mi sem történne. Nem hajlandó bevallani, de a férjnek hónapok után egyértelművé válik a helyzet. Mit lehet tenni, ha nem akar válni, de tudja, hogy a feleség hazudozik?

2013. szept. 8. 15:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%

kérdezz rá h esetleg hármasban????


.-)


am ezért nem válnék el

2013. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem akar válni?
2013. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel neki kéne előállni, nem neked kérdezgetni. Valószínűleg az az izgalom fontosabb az egészben, ami a titkos találkákra jellemző, pláne, hogy nővel. Esetleg fél, hogy társadalmi megítélés alá esne, ha vállalná, vagy neki ez a helyzet teljesen megfelel, és nem érdekli, neked megfelel-e. Ennek is oka kell, hogy legyen, ahogy annak is, ha valaki mással találkozgat (ebből a szempontból lényegtelen, hogy nő, vagy férfi).

Valaki egyébként nem lesz szerintem csak úgy leszbikus, a nemi irányultság nem egyik napról a másikra alakul ki. De az is lehet, hogy kíváncsiságból kipróbálta, és ennyire megtetszett neki - de vajon miért próbálta ki? Ez megint az, hogy oka van, miért nézegetett a házasságból kifelé.

És mindez persze, feltéve, hogy igazad van. Bizonyítékod van mindarra, amit fent leírsz? Te elgondolkodtál már az okokon? Mit találtál?

2013. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mert szereti a feleséget és reméli, hogy ez csak egy ideiglenes hülyeség.
2013. szept. 8. 15:28
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha van egy családja (férj, gyerek), akkor így nem fog belemenni egy "ideiglenes hülyeségbe". Valószínűleg a feleséged leszbikus. És ezt leszbikusként mondom. Olvasva a sorok között, tudom, hogy ez mit jelent.


Sajnálom.

2013. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nincs, hogy "leszbikus lett". Ha leszbikus lenne, akkor mindig is az lett volna és nem kezdett volna veled eleve.


Valószínűleg biszex és ilyen hülye módon éli ki magát.

2013. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Szemtelen Szörnyeteg


Sokszor olvasom a válaszaidat, és így látatlanban szimpatikus vagy, de nem értek egyet. Nyilván nem "lett" csak úgy a semmiből hétfőről-keddre leszbikus, de lehet, hogy mesterien nyomta el magában, mert úgy nevelték, olyan helyen nőtt fel, maradi környezetben, ahol ez bűn. Tette amit elvárt a környezete, családja, férjhez ment, gyereke lett, de most gyűjtött elég bátorságot ahhoz, hogy megengedje magának a boldogságot. Sajnos van ilyen is.

2013. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Az elég bizonyíték, hogy a baráti társaság 2/3-a tudja, hogy a nőjével mit csinál valószínűleg több, mint egy éve, a gyerek meg maga árulta, hogy mikor apa nincs otthon pár napig, anyuka lelép a barátnőjéhez és nem érti, miért? Nem jön zavarba attól, hogy a férj tudja, halál nyugodtan válaszolja, hogy ne beszéljenek a témáról többet. A férj felé semmi érzelmet nem mutat jóideje, hallani sem akar több gyerekről, pedig ő volt rajta a témán. Semmi nincs meg a régi személyiségéből, mindent kényszerből tesz.
2013. szept. 8. 16:02
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem írtam, hogy ne lenne ilyen lehetőség is. Most csak a kérdező alap tévedésére hívtam fel a figyelmét.


Szimplán lusta voltam még egy kommentet írni, amiben ezt az eshetőséget is lejegyzem, illetve ez a kérdés szempontjából nem is túl lényeges.

2013. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

Az egyik legnagyobb tévhit ilyen szempontból, hogy mindennek oka van. Hogy azért próbálta ki lánnyal, mert ez vagy az nem volt oké a házasságában.

Az én barátnőm, mikor az exével járt, a világ legboldogabb párja volt, tudom. Mégis hajtotta a kíváncsiság, milyen lehet egy lánnyal. Ki is próbálta. Szóval ez sok emberben benne van, tök mindegy, hogy mennyire klassz az adott párkapcsolata.

2013. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!