Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év együttlét után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidos2008 kérdése:

9 év együttlét után a feleségem tegnap sírva bejelentette, hogy 1 hónapja viszonya van 1 lánnyal, és leszbikus. Elköltözött hozzá. Azt mondta nem tud már felnézni rám, de ha összeszedem magam lehet még esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta vita volt köztünk, h ő jól keres, én pedig nagyon rosszul, de nem tudtam még váltani. Mondjuk a lakás az enyém amiben éltünk. A bejelentéskor mondta, hogy szeret még tegnap, és mindig jó volt köztünk a szex. Vele kb.6-8x volt, és már volt olyan, h nem ment el.Velem 10-ből 9-szer tuti végig az évek során.Én sosem csaltam meg, mindig ő volt a legfontosabb.Gyerekünk miattam csak lombikkal lehetne, és ez ősszel derült ki.

2012. ápr. 20. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miben kellene összeszedned magad? Mert amiket itt leírtál, azon nem lehet változtatni...

Hirtelen leszbikus lett??? Szerintem inkább szeretet hiánya van és a barátnőjével túlléptek egy határon, de rá fog jönni, hogy ettől ő még nem a lányokat szereti, főleg ha még van esélyed.

Az pedig, ha a nő többet keres, főleg, ha a férfi is keres inkább a férfiakat szokta zavarni.

Szerintem gondold végig, mi az igazi indok.

2012. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha nem fake akkor ez kemény.

azon kéne gondolkoznod hogy akarsz-e együtt élni egy ilyen nővel.

vagy (igaz ez kicsit morbid) gyere össze te is a másik csajjal azt nyomjátok hármasba...már amíg a dolgok meg nem oldódnak.nem vicc.

2012. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez annyira zavaros, hogy szerintem is fake.. vagy igen szarul fogalmazol..
2012. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tizedes válasza:
44%

Zavaros? Dehogy!


Ha nem FAKE, akkor "Azt mondta nem tud már felnézni rám, de ha összeszedem magam lehet még esélyem"


Az egy csúnya mentőöv!

A NŐK szavainak, mondatainak olyan értelmezése van, amit mi, FÉRFIAK nem értünk.


Tudod, mit mondanék?

Szép volt?!

Jó volt?!

Köszönöm: ENNYI!!


Egyből kidobnám és elkezdeném az új életemet.

MERJ!!!


A barátom nem mer. az asszony nem keres, a kölyke után kap lóvét az exétől és kihasználja a jelenlegi pasiját, azaz a barátomat.

De amikor a srác az asztalra csap, akkor csak fenyegetőzik a csaj, hogy elmegy, de igazából a híd alá mehetne...


Saját eset:

Az autó fenntartását közösen akartam, hogy álljuk.

A csajnak nem tetszett.

Mi legyen ilyenkor?

A segged beleteszed, minden más sallang? Eladom az autómat, majd anyám TE veszel egy autót. Azt TE fizeted ki, TE tartod fent, TE fizetsz mindent, én csak annyit, amennyit te: a benzin felét!


1 év után vége is lett - szerencsére.


4 szorosabb kapcsolat után mondhatom:


Lépni kell! utána kibeb@szottul jobban fogod magad érezni!!!


Jah: Gyáva népnek nincs hazája :((

2012. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válasz kicsit zavaros, de a lényeg:


A feleséged megcsalt egy nővel, s ezek után még ő mondja neked, hogy nem tud felnézni rád, de ha összeszeded magad, lehet esélyed nála. Bocs, szerinted ez korrekt, érdemes egy ilyen nő után még kaparni? Hagyd ott a fenébe. Nem mellesleg: férfiúi mivoltod megerőszakolása lenne, ha kitartanál mellette. Egy papucsként kezelne téged. Lehet, hogy most is az vagy, nem ismerlek, azt te tudod.

2012. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tettél ellene semmit, akkor nem benned van a hiba, ami miatt megcsalt. Ő a hibás, akár férfival, akár nővel csalt meg. Nem indok a kisebb fizetés, sokan élnek így. Ő egyszerűen nem szeret már téged, az, hogy egy nővel csalt meg, már csak kisebb érdekessége a történetnek. Ha férfival lép le, az ugyanilyen gáz.

Keress más párt, olyan nőt, aki tényleg szeret.

2012. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én összeszedtem volna magam a helyedben ott rögtön és kidobtam volna.
2012. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is állítom, hogy nem benned van a hiba, de nőként azért rávilágítanék egy más nézőpontra is.

Az, hogy ő jóval többet keres nálad adhat bizonyos személyiségű nőknél okot arra, hogy kicsit lekicsinylően tekintsenek a párjukra elvégre hiába szeretik, sosem lesz pénze arra, hogy meglepje egy komolyabb ajándékkal, utazással, avagy szimplán csak nincs kilátás arra, hogyha egyszer a nő megszorul, akkor normális kerékvágásban, nyugisan kereshessen új állást, mert esetlegesen abból az egy fizetésből nem tudnátok megélni. Ergo nincs meg a biztonság érzete amiért te sokkal kevesebbet keresel. Ezt eltudom képzelni egyrészt.

Másrészt egy nőnek egy bizonyos időszakában nagyon fontos kérdés a gyerek. Ha ő olyan típus, hogy már az első azaz az anyagi kérdés is elbizonytalanította, akkor gyakorlatilag csak plusz ráadás az, hogy még gyereketek sem lehet természetes úton, ezáltal méginkább csökkenek az érzelmei feléd és már nem tud felnézni rád, mivel nem csak hogy anyagi biztonságot nem tudsz nyújtani neki még ha effektíve nincs is szüksége rá, de a közös gyerek örömét sem tudod neki zökkenőmentesen megadni. Ebből kiindulva bizonyos szemszögből érthető a viselkedése.


Én azt gondolom, hogy próbálj meg leülni és beszélgetni vele a problémákról, hogy mi is a baj tulajdonképpen. Ha teljesíthető kérései vannak, akkor gondolkodj a változáson, ha nincsenek (mai helyzetbe meló váltás nem olyan egyszerű, illetve azzal sem tudsz mit tenni, hogy természetes úton nem tudod őt teherbe ejteni), akkor viszont kezd el elfogadni, hogy ez a végszó és kész!

2012. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem Fake!

Mindenkinek köszönöm, aki leírta a véleményét, és elnézést, ha rosszul fogalmaztam, de nagyon fáj.

Az utolsó hölgy hozzászólónak írnám, hogy a kevés keresetem mellett mindig összekuporgattam neki olyan ajándékokat pl. legútóbbi szülinajára, hogy versenykerékpár 80 E-ért...

2012. ápr. 20. 12:40
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a biztonságérzete nem volt meg, mert az én fizumból tényleg nem tudnánk megélni. Mégis kegyetlenségnek érzem, hogy megcsalt, és még utána is voltunk együtt, és neki is jó volt (utólag mondta, hogy ezen csodálkozott is...).
2012. ápr. 20. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!