Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Féltem a családomat de ugyanakkor szeretem a férjemet.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, két éve megismerkedtem a férjemmel aki két évtizeddel idősebb tőlem. Korához képest jól tartja magát és nagyon jóképű is, az csak hab a tortán, hogy rengeteg pénze van.

Mielőtt azt gondolnátok, hogy a pénze miatt vagyok vele közlöm, hogy ez nem így van mivel a kitartó udvarlása miatt szerettem bele.

Mindig virággal kedveskedett és kedveskedik most is, elvisz vacsorázni, szép ruhákat vesz stb. Azt mondta, hogy sikeres vállalkozó és ezért van ennyi pénze, ma viszont kiderűlt, hogy a pénzt nem éppen tisztességes úton szerzi, hanem bizonyos bizniszei vannak külföldön.

Ennek tudatában félek, hogy valami baja történik a családomnak ha megtudja a férjem, hogy tudok a titkáról. Két tűz között vagyok féltem a családom de imádom a férjemet is.


Tudom, hogy hihetetlen de ez nem kamu kérdés!


2013. szept. 9. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Uzenem a férjedbek hogy most már én is tudom a kis titkàt, és szarok a családomra ugyhogy privátban kérhet bankszàmla számot.

Első:téged meg felpontoztalak csak hogy jo legyen :)))

2013. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben tényleg nem kamu,akkor titkolni kell,össze kell tartanod a családoddal..vagy elhagyni ezt a vén gazdag,állítólag jóképű nyomit.
2013. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

"az csak hab a tortán, hogy rengeteg pénze van."-nem mi gondoljuk, Te mondod, hogy a pénze miatt vagy vele.

A férjedet imádod, vagy azt az anyagi biztonságot amit nyújt?

2013. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha elhagyom akkor rá fog jönni, hogy rájöttem mivel szerzi a sok pénzét és nem biztos, hogy könnyen megúszom.

Lényegében nem érdekel, hogy mit csinál csak a családomnak ne essen baja.

2013. szept. 9. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
De szar a gengszterfeleségek élete.
2013. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig jó volt, amit nyújtott, akkor ezután is, a te szempontodból lényegtelen, mi a frászból kapod a ruhát, virágot, miből fizeti a drága vacsorádat.Ha erkölcsi dilemmában vagy, jusson eszedbe, akkor sem kérdőjelezted meg a sikeres vállalkozását, amikor hozzámentél. Márpedig a sikeres vállalkozók jó nagy mafla része tisztességtelen.
2013. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinálsz egy műhisztit, amit nem lehet megoldani. Pl. szedsz fogamzásgátlót, amiről ő nem tud, próbálsz teherbe esni és nem megy, emiatt elhagyod. Vagy légy kreatív, találj ki valamit!
2013. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De valahogy nem hagy nyugodni a dolog. Amúgy nem a pénze miatt vagyok vele de ezt a kérdésemben már leírtam.
2013. szept. 9. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen műhisztivel elhagyhatod, ha nem akarod ezt így folytatni. Ha akar gyereket azért, ha nem akar akkor azért. Nő vagy, bizonyára találsz minimum 5 műokot 10 perc alatt azért, hogy elhagyd.
2013. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha tényleg szereted, akkor bízol is benne, tehát nem értem, miért feltételezed, hogy bántaná családodat. Ha meg eleve fèlsz tőle, mért mentél hozzá? Nem kötekedni akarok, csak tényleg nem értem. Ha a páromról kiderülne hogy drogdíler, akkor sem aggódnék a családomért.
2013. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!