Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azoknak a házaspároknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a házaspároknak, akiknek nincs autójuk, hogy oldják meg, ha valahová messzebb kell menni, vagy kórházba? A busz megoldás nem mindig célravezető.

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk sincs autónk, sokszor kínszenvedés a sürgős ügy elintézése, de ha fontos dologról van szó, pl. kórház, vagy ilyesmi, akkor taxiba ülünk.
2013. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére sokszor kaptunk ilyen esetben szülőktől, illetve a testvéremtől segítséget.

Ha máshogy nem megy, akkor taxi.

2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk sincs autónk. Még nem éreztem, hogy hiányozna. A tömegközlekedéssel előbb jutunk oda mindenhová, mint ismerősök kocsival, gyorsabb, mint a többi autóst kerülgetni. Kórházba befelé is így mentem, hazafelé taxival, mert ott inkább a lassabb közlekedés volt a cél, nem tett volna jót a rázkódás. De ez eddig egyetlen egyszer fordult elő. Nagy baj esetén meg ott a mentő. Nem hiszem, hogy autó nélkül ne lehetne élni (van jogsim és telne rá, de minek?).
2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Busszal vagy kölcsön kérünk a családon belül autót, akinek van, mivel a férjemnek van jogosítványa.

De van olyan, amikor sajnos csak a busz marad.

2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Én már hozzászoktam az autóhoz. Használatával időt /ami pénz is/, idegeskedést spórolok meg. Nekem megéri. Szerintem mindenkinek kijárna egy kis egyszerű autó, főleg ott, ahol gyerekek is vannak. Akár állami segítséggel is.
2013. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi is kölcsön szoktunk kapni autót a barátainktól. Nyaralni is így tudtunk elmenni.

Két kisgyerekkel nagyon rossz autó nélkül. Jogsi mindkettônknek van, régebben autó is volt, csak sajnos volt egy rossz évünk, mostanra kezdünk talpra állni... én utálom a tömegközlekedést, gyerekkel pláne...

Amint lehet, újra lesz autónk!

2013. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Volt autónk de nemrégen eladtuk. Anyukámnak van kocsija, ha sűrgűs dolgunk van, vagy volt olyan hogy a férjem hajnalban belelépett egy rozsdás szögbe, akkor ő vitt be minket ügyeletre.
2013. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk van autónk. Nehéz lenne nagyon nélküle. Vidéki kisvárosból nagyon macerás lenne pár kilométer is a kislányommal. Itt nincs is helyi busz, csak a távolságival tudnánk a város egyik megállójából a másikba jutni. Más tömegközlekedési eszköz nyilván nincs. Van bicikli, legtöbbször azzal megyünk. Taxi nagyon drága, itt sose ültem taxiba. De sürgős esetben vagy éjszaka nagy áldás a kocsi. És tényleg jó lenne ha azoknak lenne, akik hasonló helyen élnének. Sokszor volt, hogy rokonok hívtak mert segítség kell, ügyeletre kéne menni és nincs autójuk, biciklivel meg olyankor nem a legjobb.
2013. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Szomszéd? Múlt héten vittem orvoshoz a szomszédomat, a lánya meg érte ment.
2013. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
nekem még jogsim sincs, így autóra sincs szükségem. ott a busz, vagy tudok gyalog is menni.. Bár ha sürgős akkor van taxi is.. Eddig nem éreztem hiányát az autónak..
2013. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!