Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azoknak a házaspároknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a házaspároknak, akiknek nincs autójuk, hogy oldják meg, ha valahová messzebb kell menni, vagy kórházba? A busz megoldás nem mindig célravezető.

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Mi taxival oldottuk meg, persze nem hosszabb utat, hanem amikor éjjel kórházba kellett mennem.
2013. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%

Én csak gyerekkoromban ültem villamoson. Azóta vagy motorral, vagy autóval, vagy kerékpárral közlekedek.

A szervizbe volt az autóm és a Deákon felszálltam a Metróra, és Kispest helyett Újpestre vitt. Azóta ha nincs kocsi, ott a motor, vagy a bicikli.

2013. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Ismerősök, rokonok segítenek. Mindig akad valaki, akinek van kocsija és éppen ráér.
2013. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Szüleimnek nem volt autójuk, most sincs. Kisvárosban nem is mindig van rá szükség. Minden közel van.

Amúgy meg sürgős esetben mentő, taxi, szomszéd. De ez 10 évente egyszer ha kellett. Mert ugye helyijárat sincs!!

2013. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Vonat, busz.


Ha nem célravezető, akkor: kocsit bérel, taxit bérel, megkéri a rokont, a havert, hogy vigye el a kórházba, s kifizeti neki a benzint.


Vagy szárnyakat növeszt. :D

2013. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

Dzerintem nagyobb városban, vagy a fővárosban kb nincs is szükség kocsira.

Nekem van, deigazából csak bevásárlásra, szakadő esőben, vagy akkor használjuk, ha nagyon sokfele kell menni, és sok lenne bkv-val az átszállás. (Van, hogy órákatlezet megspórolni)

Sürgős esetre ott a taxi.

Otthon, a szüleimnél voszont nehezen tudnám elképzelni az életet autő nélkül, 4 éves korom őta mindig van, előtte pedig nagyszülőktől, nagybácsiktól kértünk kölcsön. Apu sok embert fuvaroz autóhiány miatt, vagy egyszerüen azért, mert sokan nem mernek Bp.-re feljönni kocsival..

Tehát ahol gyakori a tömegközlekedés, és van helyijárat is...stb ott nagyon nem kell autó, de vidéken, ahol nincs taxi, a távolságok is nagyok, a busz pedig őránként, 2 óránként jár ott szükséges.

Mégis sokan megoldják így is nélküle

2013. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Taxi. Szerencsére ritkán van rá szükség, még mindig olcsóbb, mint egy autót fenntartani.
2013. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk sokáig nem volt kocsink, de a környéken taxi sincs. Úgyhogy mi vagy tömegközlekedéssel jártunk, vagy ha olyan volt, megkértünk egy barátot, hogy vigyen el, vagy egy közeli rokon kocsiját kértük kölcsön, aki csak egy órányira lakott tőlünk.
2013. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs, de apósomék mindig ide adják ha kell, őmár nem szeret vezetni, de nem adja el, hogy ha véletlen kell nekünk ott legyen.
2013. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
volán / máv / telekocsi
2013. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!