Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a férje kicsit később lett apuka? Mikor alapítottatok családot?

Figyelt kérdés

Megkérem a moderátorokat, ne rakják át másik kategóriába, családról szólna a kérdés!


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan, akik 35-40 körül lettek apukák, vagy picit később. Azért érdekelne, mert a férjem 34 éves, szerintem még nagyon fiatal, bőven belefér még az apaság, de egészségügyi gondok miatt nekünk még nem jött össze a baba, és félek, hogy mi van, ha csak később fog. Nem magam miatt, én még csak 26 vagyok, csak mi van, ha nem is lehet majd, és ő rám pazarolja úgymond azt az időt, amíg apuka lehetne :(



2013. szept. 13. 20:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocsánat, elküldtem.

Tehát tudom, hogy még fiatal, de mi van, ha csak 5-6 év múlva sikerül? én tudom, hogy nem késő, szerencsére nagyon fiatal és fiatalos is, odafigyel az egészségére, de mégis benne van, mármint a férjemben, hogy 30 fölött ő már öreg apukának. :(

2013. szept. 13. 20:46
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyugtasd meg, férjem 46 évesen lett apuka. Most másfél éves a gyerek. Mindkettőnknek ez az első házassága és az első gyereke. Jól bírja :)
2013. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én férjem 39 volt, mikor született a kisfiunk. Gyönyörű, okos, egészséges a gyermekünk, el sem akarjuk hinni, hogy ilyen jól sikerült:D Az első házasságából már van egy gyermeke, ő már majdnem felnőtt. Férjem szerint a kisfiunknak sokkal jobb apja tud lenni, mert érettebb már az apaságra. Szerintem nincs okod aggódni:)
2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Van egy ismerősöm, aki 40 évesen lett lányos apuka, és most mindennél jobban szereti a feleségét is, és a gyereket is. Tehát nagyon megbecsüli azt, hogy gyereke lett. Igaz ő elvált, de azért mert megcsalták. Szerintem sem késő ha egy férfinek 30 év felett lesz gyermeke. És addigra benő a feje lágy, felelősségteljes családfő lesz, ellenben a 25 évesek kb 80%-ával akik fiatalos apukák, és pár év után tesznek a gyerekükre meg az egész családjukra...
2013. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
35 volt mikor az első, 39 amikor a 3. Gyerekünk született. Szerintem ez nagyon jó kor :-)
2013. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is 39 évesen lett először apuka es utána két évvel újra! Mi mindig azt beszéltük, h 40 fölött már nem igazán lenne jó, mert akkor nagyobb az esélye, h nem tudja felnevelni őket rendesen, h el is tudja indítani őket a sajat utjukon! Es igen, tisztába vagyunk azzal, h bármikor meghalhat az ember, akár holnap is, de mi az általános helyzetről beszéltünk!


Nem vagytok egyáltalán elkesve, mármint a parod! Legalább, tényleg érett lesz az apasagra es nyugodtabban fogja kezelni az uj helyzetet!

2013. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Az én apukám 50 éves volt, mikor megszülettem és bárki irigyelhetne érte a mai napig, mert olyan jó apuka volt mindig is. És rengeteget csavarogtunk, mászkáltunk mindenfelé kiskoromban, így egyszer egy pillanatra sem éreztem, hogy nekem nem fiatal az apukám.
2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is úgy gondolom, hogy 30 fölött érnek meg igazán a férfiak az apaságra, és tisztelet a kivételnek, de sajnos ezt tapasztaltam én is. A férjem is nagyon jó apuka lenne, csak bár sikerülne már :( Remélem, azért 2-4 év alatt sikerül :)
2013. szept. 13. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én apukám 46 volt amikor én születem, na az már szerintem is sok. Soha nem volt apa lánya kapcsolatunk, egyszerűen túl nagy volt köztünk a korkülönbség. Bár lehet ez is személyiség függő is, mert alapból olyan magának való típus.
2013. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Férjem 53 évesen lett másodszor apuka. Akkor már volt egy 32 éves fia. Elmondása szerint ég és föld volt a különbség. A második fiánál sokkal több ideje volt és jobb is a kapcsolatuk.
2013. szept. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!