Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a férje kicsit később lett apuka? Mikor alapítottatok családot?

Figyelt kérdés

Megkérem a moderátorokat, ne rakják át másik kategóriába, családról szólna a kérdés!


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan, akik 35-40 körül lettek apukák, vagy picit később. Azért érdekelne, mert a férjem 34 éves, szerintem még nagyon fiatal, bőven belefér még az apaság, de egészségügyi gondok miatt nekünk még nem jött össze a baba, és félek, hogy mi van, ha csak később fog. Nem magam miatt, én még csak 26 vagyok, csak mi van, ha nem is lehet majd, és ő rám pazarolja úgymond azt az időt, amíg apuka lehetne :(



2013. szept. 13. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A férjem az első babánál majdnem 39 volt, a másodiknál 41+. Tökéletes apa, védi őket, imádja. Tudatos döntés volt, hogy nem vállaltunk előbb gyereket, így a nagy 13 évi kapcsolat után született. Jó lesz így, hidd el.
2013. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Csak ő már szeretne és félek, mert ugye nekünk nem csak azért nincs, mert nem akarunk, hanem mert nem is jön össze. És nehogy azt higgye, hogy utána már nem is lehet, vagy felesleges
2013. szept. 14. 10:03
 13/15 anonim ***** válasza:
41 eves volt a ferjem mikor a fiunk szuletett.
2013. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

35 a férjem én 25 vagyok és még nincs útban sem a baba. Talán jövőre belevágunk, majd meglátjuk. A barátainak, akik vele egy idősek általában már van gyerekük, de van több aki 3-6 évvel idősebb és most várják a másodikat.

Én is inkább miatta aggódok néha kicsit, hogy hát lassan tényleg jó lenne.

2013. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a helyzet, hogy nem lehet babánk. Miattam:( és aggódom is.... mert a férjem még mindig nem fogta fel teljesen azt hiszem.....én úgy látom, hogy még reménykedik... és ettől még szomorúbb vagyok, hogy ez az egész miattam van. Nálunk inkább nálam van a rizikó, mert idősebb vagyok....bő másfél éve nem jön össze.

jó esetben van még 13 évem...bár már 40 évesen is kockázatos lenne szülnöm. Már ha egyáltalán összejönne....


A férjem apukája az 50 es évei után volt már, amikor a férjem megszületett 3. gyerekeként, és nagyon jó apa volt. Sajnos csak 3 évig élvezhette, mert meghalt betegségben.


27/N

2013. szept. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!