Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetek igy bánna veletek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bármit kérdezek tõle, hevesen, türelemtlenül reagál.

Most pl. az történt, hogy riasztó berendezés lett beszerelve, és kérdeztem, hogyan funkcionál, mivel nem voltam itthon.

Egybõl türelmetlenül elkezd magyarázkodni, hogy szinte semmit sem értettem belõle.Ez csak egy pl.

Mindenben ilyen velem.

Másokkal meg rettentõen türelmes,lelkiekben támogatja õket.Vagy velem alig beszélget, ha jönnek hozzánk vagy mi megyünk a szája be nem áll. Szinte árad belõle a szavak, bármilyen hülyeségrõl van szó. Ha néha elmondom, hogy mi a bánatom, vagy mi történt velem, csak röhög, semmi együttérzés nincs benne. Viszont azt elvárja, hogy én mindenben támogassam.

A dühét mindig rajtam vezeti le, kivülrõl csak azt látják, hogy milyen rendes férjem van!Ez eléggé rossz nekem.

Ja és a másik, hogy mindenkit kibeszél a háta mögött a szemébe meg hizeleg, nálam az ilyesmi kiveri a biztositékot!


2013. szept. 13. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2013. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Szeretője van, és te már csak útban vagy!
2013. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elviseled hogy ilyen, és változni nem valószìnű hogy fog, nem panaszkodsz, igy fogadod el, vagy szakìtasz vele màs lehetőség nincs......
2013. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fú, az enyém is ilyen volt, nem értették, hogy miért válok el tőle. Mindenki egy csodának látta, engem meg egy hárpiának, aki elégedetlen.


Senki nem tudta, hogy valójában egy agresstív állat én takargattam, sokáig tudtam kezelni, nem adtam támadási felületet, aztán amikor válni akartam kijött belőle.


Az iyeln embernek, nincs kialakult egyénisége, képlékeny, olyan amerre a szél fújja és amihez éppen érdeke fűződik, olyanná alakul. Nincs mit tenni..nem fog megváltozni.

2013. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogy miért vagyok még vele,a mikor tudom, hogy változni már nem fog, inkább rosszabb lesz.

Talán a hosszu keserves évek miatt,már nem merek lépni, félek az ujrakezdéstõl.

Szeretõje nem hiszem, hogy van, aztán ki tudja, nem nyomozok utána, de lehet az kellene, hogyha valami kiderülne, akkor sem nekem lenne igazam, le lenne orditva a fejem.

Utolsó nálunk is az lenne, hogy ilyen jó emberrel mi a problémám, miért akarom elhagyni?

2013. szept. 13. 22:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Össze se kellett volna házasodni vele. És alap, hogy az emberek nem változnak. Legfeljebb egy darabig tettetik magukat, de gyökeresen megváltozni soha nem fog, főleg nem egy nő kedvéért. Nekem ilyen volt az exem, de rövid idő után kiábrándultam belőle és otthagytam.
2013. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pedig az emberek nem változnak
2013. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínű azért viselkedik veled így, mert nem szeret. Könnyen meglehet, hogy van valakije, vagy flörtöl valakivel, és te tényleg útban vagy. Csapdában érzi magát, nem tudja, hogyan kéne szabadulni.
2013. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen férfi van. Amit tehetsz, hogy elhagyod.

Munkahelyen, haverokkal kedves, segítőkész emberek, otthon meg átmennek állatba. Az én exem még a szüleivel is úgy beszél, mint a kutyával, akik meg nem ismerik ezt az oldalát, szentül hiszik, hogy nála jobb ember nincs.

2013. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kócos boszorkány ***** válasza:
Valóban nagyon nehéz kilépni egy hosszú kapcsolatból, de mióta az én édesanyám 30 éves házasság után megtette és végigcsinálta a válást, az újrakezdést, számomra már nem létezik lehetetlen. Mindenből ki lehet lépni, csak akarni kell!
2013. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!