Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a férjetek megcsalna egy 3 gyerekes cigány nővel?

Figyelt kérdés
Aki ráadásul még k*rválkodik is. Ahol lakom történt egy ilyen eset és kitudódott. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit szólnátok hozzá.
2013. júl. 12. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Annyira másodlagos, hogy milyen származású és hány gyereke van. Ha megcsalt, megcsalt.
2013. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Édesmindegy, kivel csalt meg, egy háromgyerekessel, egy nyugdíjassal, vagy egy szépségkirálynővel... megcsalt, ez a lényeg.
2013. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy cigánnyal? Undorító! Dobnám a ri**ncához, meg a pereputtyához de rögtön.Bárkivel, csak cigánnyal ne.
2013. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

A nevemmel ellentétben kizártnak tartanám :)

A megcsalást sem valószínűsítem, de soha nem lehet előre tudni semmit. Annak az esélye viszont, hogy a fent említett hölggyel, az 0.

2013. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
El se hinném.. amúgy akkor is ugyanúgy ki lennék akadva, ha egy nálam intelligensebb és szebb nővel csalna meg, de azért szerintem mégis megalázóbb egy kicsit, hogy ha a szerető klasszisokkal rosszabb, mint én.
2013. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem lenne többet gusztusom hozzá az tuti.
2013. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pofám leszakadna.
2013. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

hála az égnek, a párom úgy kerüli őket mint a tüzes vasat. nincs az a mennyiség pia ami rávenné, h akárcsak hozzányúljon egy efféléhez...

az intelligens, kulturált nők a zsánerei. mint pl én :)

2013. júl. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Beszabadult ide egy lepontozó, aki magára ismer? LOL
2013. júl. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez eléggé minősíti azt a férfit is... Nyilván nem most lett ilyen az ilyen férfi... Valami jele csak volt, hogy hm... hogy ilyen tettre is képes lenne.


Itt a lényeges az, hogy egy prostituálttal, és hogy megcsalta a nőt, az, hogy cigány asszonyról van szó, igazán nem teszi súlyosabbá, inkább az, hogy erkölcsileg nulla lehet a nő, ha 3 gyereket a levegőbe szül és prostituált.


Azt hiszem, hogy kicsit könnyebben viselném, ha legalább egy értelmes, tiszta nővel csalt volna egy ilyen férj.


Persze, a válás így is úgy is egyértelmű lenne számomra. Az tuti, hogy hozzám nem érhetne egy ujjal sem egy ilyen férfi ezek után.

2013. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!