Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az az 1 belső és 1 külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az 1 belső és 1 külső tulajdonság, amit megváltoztatnál a házastársadban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Külső: lehetne kicsit magasabb...de hát istenem, így szeretem :) (egymagasak vagyunk, de én előszeretettel hordok magassarkút).


Belső: nem tudom ez tulajdonságnak számít-e, de örülnék ha tudnék neki segíteni a stresszt jobban kezelni néha. Szóval szeretném, ha nem lenne gondterhelt apróságoktól, könnyebben tudná venni a dolgokat.

2013. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetném, varázsütésre visszanöveszteném a haját, mert kicsit zavarja, hogy kopaszodik. Egyébként úgy jó, ahogy van.
2013. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Belső: Mindig mindent az utolsó pillanatig halogat. Ez engem rendkívül bosszant..


Külső: Erre nem igazán tudok mit mondani, szerintem nincs olyan, amin változtatnék.. :)

2013. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Első..:):):):):)


külső: Magassága, 2-3cm-rel masabb csak ráadásul szereti ha sarkos cipőt hordok. Emiatt majdnem nem jöttünk össze, de"meggyőzött":)


Belső: Szeretném ha jobban megnyílna, de a múltbeli, gyerekkori traumák miatt nem fog. (Sok mindenre önmaga sem emlékszik, 6 éves korától vannak emlékei, és még utána is kihagyás..)

Nem ezel kapcsolatban szeretném ha megnyílna, hanem amúgy is szófukar, zárkózott, de így is szeretem:)

2013. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: kicsit visszavennék a pocijából, de ugyanakkor nekem is van fölöslegem, szóval mindkettőnkéből vissza lehetne venni:)

Belsőre: lehetne humorosabb, mert unom a buta poénjait.. És azt szeretném legjobban, ha érdekelné az, ami engem is, nem mindig csak a munka járna a fejében, hanem pl szeretné a sportot, vagy a közéletet, a politikához is hozzá tudna szólni, mert csak a munkája köti le.

2013. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Külső: nincs ilyen. Belső: azt, hogy ne hallgasson mindent az utolsó pillanatig.
2013. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Nem akarok rajta változtatni, ha jobban belegondolok. Illetve, ha változtatni akarnék rajta, inkább lecserélném olyanra, aki megfelel, mert úgysem tudok rajta változtatni.


Na jó, elméletben: adnék neki ambíciót, és erősebbé tenném a csontjait.

2013. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Külső: lehetne picit vékonyabb.

Belső: legyen nyugodtabb.

2013. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk házasok, de azért írhatok?


Külső: lehetne kicsit "vagányabb" alkata.

Belső: örülnék, ha nem lenne ilyen nyugodt és megalázkodó, mint most.

2013. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Külső semmit belső legyen önzőbb ne adjon senkinek semmit kivévevnekem
2013. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!