Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az az 1 belső és 1 külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az 1 belső és 1 külső tulajdonság, amit megváltoztatnál a házastársadban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Külső: Lehetne magasabb ;)

Belső:Sokszor túl komolyan veszi amit mondok,szóval vehetné humorosabban az életet :)

2013. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

belső: merje felvállalni mások előtt is, hogy szeret, ne nyomja mások előtt az idióta poénjait, amik kb arról szólnak, hogy ő mekkora macsó.


Külsőre semmit.

2013. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyszerű válaszokat, írhattok még! :) Megy a zöld kéz.
2013. szept. 15. 15:06
 14/26 anonim ***** válasza:
Semmit! Külső: tökéletes. Belső: így szeretem ahogy van az apró hibáival együtt.
2013. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Külső: Lehetne izmosabb kicsit, mikor megismertem járt gyúrni, nagyon szép kis teste volt, nem az a csúnyán kigyúrt állat, hanem olyan szép férfias. Aztán abbahagyta, meghízott, utána fogyózott meg elkezdett gyalog járni és lefogyott, most túl sovány. De az nem jó, ha hízik, mert egyből az arcára, tokájára megy az egész, izmosodni kéne megint, de már nincs kedve hozzá. Olyan nagyon én se erőltetem, mert én se vagyok egy modellalkat, szóval nekem se ártana egy kis sport, dehát nekem sincs ekdvem hozzá:)


Belső: Ne halogasson mindent

2013. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hűha!

Belső: Jó volna hogy nem lenne pasi létére hisztérika :D


Külső, hmmmm túl szőrős a melle, de ez legyen a legnagyobb bajom. :D

2013. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Frigg ***** válasza:
100%

Külső: egy picit lehetne még magasabb nálam :)


Belső: jó lenne, ha picit türelmesebb lenne, és nem húzná fel magát mindenen, nagyon hamar; valamint nagyon szeret dolgokat eltúlozni, ezen is változhatna.


23/n

2013. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

külső: fogyhatna jópár kilót, mert a jelenlegi állapot nemcsak esztétikailag problémás, hanem EÜ. szempontból is. 25cm-rel magasabb nálam, pedig nem vagyok alacsony :) akár létrával is közlekedhetnék mellette :)


belső: örülnék, ha könnyebben elmondaná a problémáit, nem kéne mindent harapófogóval kihúzni.

2013. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Külső: lehetne 10 centivel magasabb

Belső: lehetne több humorérzéke

2013. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

külső: max lehetne magasabb. De így is jó. 15 centivel magasabb nálam. illetve hízhatna pár kilócskát mert soványka lett a fogyása után...


Belső: pl ha ott van tőle 2 méterre a kuka, akkor képes legyen kidobni a szemetét....:)szóval picikét kevésbé trehány:)


ez egyikhez sem tartozik mert nem tehet róla de: éjjel a fogcsikorgatása piszokul zavar....


De úgy szeretem ahogy van, és csak a kérdés miatt ástam bele magam ennyire:)


27/N

2013. szept. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!