Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mitől változhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mitől változhatott meg ennyire? Az új munkahelye és a munkatársai lehetnek rá rossz hatással?

Figyelt kérdés

A férjem 3 hónapja új munkehelyre került. A kollégái jóval fiatalabbak mint ő. Ő 34 éves, a kollégák zöme 25 vagy az alatti. A férjem az utóbbi időben munka után nem jön haza, hanem még elmegy sörözni a kollégákkal, segít nekik hétvégente 1-2 dologban és hasonlók. Lassan alig van itthon. Hiába szóltam neki, hogy mostanában kicsit elszaladt vele a ló, szerinte erre szüksége van a napi munka után. Ezt is megértem, de azért nem a hét minden napján kellene kikapcsolódnia. Szétszórt és furcsa lett. Azt pontosan tudja, hogy mikor kell segíteni a munkatársának vakolni, de azt nem, hogy mikor kellett volna befizetnie a villanyszámlát.

Aki járt már hasonló cipőben tudna nekem kicsit segíteni?


2013. szept. 18. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Lehet hogy nem élte ki magát hiányzik a szabadság..ti csináltok közös programokat?

Felajánlottad egyszer is hogy hozza fel egy péntek este a kollégákat és pl megisztok együtt egy üveg bort és beszélgettek?


Vagy ilyen csak a mesében és nálunk van ?:D:D

2013. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak túl sok időt tölt a fiatal kollégákkal, és talán hiányzik neki a régi gondtalanság. Próbál ő is úgy élni ahogy a 25 évesek, és gondolom drága munkatársai adják alá a lovat rendesen, no meg osztják, ha csak felhív vagy felhívod. Ő meg mint rangidős nem engedheti meg magának, hogy lepapucsozzák. Valahogy hozd a tudomására, hogy ő 34, nem 25. Egyszer talán rájön.
2013. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%

Elszaladt vele a ló?

Mi a baj abban ha megiszik pár sört.

Nem csak te vagy a világban, önző a viselkedésed.

Ha szeret veled marad, ha nem jobb, ha előbb kiderül.

2013. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

másik halastóba lógatja a kis kukacát...

és ott jobban harapnak a halak:)

2013. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy felajánlottam, hogy hívja meg őket, de szerinte itt nem éreznék jól magukat, mert náluk nem divat az ilyen jellegű összejövetel. Már a régi barátainkkal sem tartja a kapcsolatot, mert nincs rá ideje, pedig eddig minden szombaton vagy hozzánk jöttek vagy mi mentünk valakihez. Amikor én szerveztem itthon kerti sütögetős bulit, arra sem ért haza időben, végül 10 perc szájhúzkodás után el is ment aludni. Nem csak szerintem változott meg, hanem minden közelebbi ismerőse szerint is.

Szerintem az nem önzőség, ha egy 3 gyerekes családapától elvárom, hogy legalább néha legyen otthon és hogy ne felelőtlen kamaszként viselkedjen.

2013. szept. 18. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszélned kell vele. Nem értem, a mi házasságunk úgy működik, mint egy barátság. Ha valamelyikünknek szüksége van valamire, megbeszéljük.

Szóval, ha olyan a viszonyotok, beszélj vele. Hogy mit érez, hogyan érzi magát. Hogy megérted, hogy kikapcsolódásra van szüksége, és azt akarod, hogy boldog legyen, de teljesen nem távolodhat el a családjától. Ne érezze azt, hogy visszahúzod és megfojtod. Ha adsz neki elég teret, kiszórakozza magát és visszatér a családi fészekbe.

Ja, a szexuális életetekkel minden rendben van? Talán ideje feldobni, felpezsdíteni egy kicsit. Hadd legyen büszke a fiatalok között, hogy vadmacska felesége van.

2013. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

4es vagyok.

ahogy látom, nem sok embernek tetszett a válaszom, úgy látom az iróniát sokan nem bírják.

akkor vki ráharapna talán a kukacomra?

2013. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hozd fel azt, hogy te is szívesen lazítanál 1-1 hosszú nap után, úgyhogy váltogathatnátok, hogy melyik nap ki ül otthon a gyerekekkel és ki szórakozik. Kíváncsi vagyok, hogy hogy tetszene neki ez az ötlet.
2013. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj nincs,ha néha elmegy a kollegáival/barátaival egy sörre.Az én férjem is elmegy havi 2-3 alkalommal,én is csinálok csajos estéket,De,hogy minden nap,és ez már a családi élet rovására megy,azt már én se nézném szó nélkül.

Ismerem ezt a szitut,mert én későn 25 évesen kezdtem nappalira egyetemre járni.És fura volt a 18-20 éves lányok között,hogy én már menyasszony vagyok,belátható időn belül esküvőt gyereket tervezek,a társaság nagy részének meg még a fenekén volt a pelus kb...Mire 30 évesen diplomáztam már terhes voltam az első gyerekünkel.Hülyén nézett volna ki ha elmegyek velük discoba ugrálni,csak azért mert nem veszm észre magam,hogy én már nem 18 éves vagyok...:)

2013. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abszolút jogosak az elvárásaid vele szemben, mint ahogy fordított esetben ha te hanyagolnád a családot és a gyerekeket ő is elvárná tőled, hogy vegyél vissza.

Türelmesnek és okosnak kell lenned, mert ha nagyon visszafogod, akkor még jobban menni akar majd. Mindenképp leülnék vele a helyedben megbeszélni azt, hogy ki mit vár el a kapcsolattól és a másiktól és hogy kinek mi a dolga a kapcsolatban és a családban. Meg kell értetni vele, hogy te is ember vagy, és neked is jól esne a szórakozás, meg a rengeteg szabadidő, és amennnyivel ő többet megy, te annál többet kell hogy egyedül boldogulj a gyerekekkel és neked annál kevesebb szabadidő jut. És ez mindenr vonatkozik nem csak a csavargásra. Kössetek olyan kompromisszumot, ami mindenkinek megfelel. Pl. Elmegy hetente kétszer a munkatársakkal, hetente kétszer meg veled tölti az időt. A mardék egy napban közösen csináljátok a házimunkát. A hétvégét is be lehet osztani.

2013. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!