Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a babám és valamiért...

4 hónapos a babám és valamiért nagyon rossz alvó. Fogzás miatt lehet? Még nem látom h jönne. Eddig 1x 4 óra körül ébredt fel de most van olyan h 3x-4x is felébred 1 éjjel. A tejem tuti elég és elég tápláló! Mitöl változhatott a dolog?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
VAlószínűleg a foga lesz, nálunk is ez megy.
2009. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. nov. 18. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A babák alvási, nappali fentlétei folyamatosan ciklusosan változik. Nem kell aggódnod, 5-9 hósan kezdődött nálunk ez a mizéria aztán 8-9 hósan megint átaludta az éjjeleket.

most ilyen stádiumban van, lehet a foga is , de egyre nyílik a kis elméje, fejlődik, külső ingerek érik nappal amit fel kell dolgoznia. Ez mind természetes. Ne aggódj nincs baj se veled se vele.

2009. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi 5-6 hósan kezdődött..elírtam fent. :)
2009. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszat
2009. nov. 20. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
mi 6 hónaposak vagyunk, dettó ez a szitu, pedig már sokszor teljesen átaludtuk az éjszakákat. sterintem fogzás és az álmai is okozhatják ezt, mivel nyílik ki az elméje...
2009. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam 4és fél hónaposan kezdet egyre többször ébredni, most7 hónapos, foga sehol, ébredés megvan:)
2009. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valamelyest megnyugtat h nem vagyok egyedül evvel a problémával köszönöm a válaszokat
2009. nov. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!