Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyibe kerűl 1 óra a pártera...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerűl 1 óra a párterapeutánál Budapesten?

Figyelt kérdés
Férjemmel a kapcsolatunk válságos helyzetbe jutott már a vállóperen gondolkodom de szeretem segítségre lenne szükségün

2013. szept. 22. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy Zsókánál (Budapest) 8.000.-Ft / óra.

Megéri! :)

2013. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáljátok ki. A 8000 szerintem nagyon olcsó. Úgyhogy azért érdemes körülnézni, nehogy meglepődjetek. Én egyszer voltam egy pszichológusnál, ha jól emlékszem ott 20.000 volt 50 perc. És persze az árakról már csak ott személyesen tudsz érdeklődni. (Egyébként azért keveslem a 8 ezret, mert egy tanár is elkér óránként 5-10 ezer forintot)
2013. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!