Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem más férjes nőt drágámnak hív?

Figyelt kérdés
Állítólag csak barátok, (szerintem is,) de, a vonzalom meg van köztük :(
2013. szept. 25. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
hívd a szomszédot drágámnak a férjed előtt (egyébként én is szoktam ilyent mondani minden hátsó gondolat nélkül)
2013. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

pl. hódítsd vissza a férjed!

MIlyen stádiumban van a románc?

2013. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez egy mázas szó, fárasztó. Ha lenne valami köztük, nem hívná így, főleg nem előtted.
2013. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Gondolom azelőtt is tudtad, hogy közvetlen ember, mielőtt hozzámentél.

Mióta ismeri a másik nőt, gyerekkori/fiatalkori jó barátok? Hány évesek vagytok?

2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem zavarna a dolog, és mindenképpen megbeszélném vele, hogy szerintem ez nincs rendjén. Mondtad már neki, hogy te mit gondolsz erről? Mit reagált? Azt, hogy ugyan már, hiszen csak barátok?

Úgy gondolom, hogy ha olyan dolgot tennék vagy mondanék (folyamatosan) ami zavarja a páromat, akkor azt tiszteletben tartanám és megpróbálnék másképp állni a dolgokhoz, másképp cselekedni, főleg, ha még jogos is a kérése, illetve nem alaptalanul zavarja valami.

2013. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pasik, akik így szólítanak szinte minden nőt a környezetükbe. Én voltam már drágám, édesem stb. Persze nem volt mögötte semmi. Figyeld meg, hogy a férjed csak ezt az egy nőt szólítja-e így, vagy a többit is. Abból már lehet következtetni.
2013. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha zavar, szólj neki.

Milyen viszonyban van a férjed a nővel? Jó barátok, unokatestvérek,... Mióta ismerik egymást?

2013. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Helyedben lecsapnám, ha engem szólítana így! :-)


Túl giccses vagy hogyismondjam ez a szó. Szerintem, ha valaki a saját párjának ilyet mond (komolyan így szólítja és állandó jelleggel), akkor az nem a legjobb kapcsolat lehet. Utalhat arra, hogy távolságtartók egymással és ilyen mű kedveskedéssel, hogy "drágám" jelzik egymásnak, hogy azért egy pár. Vagy pedig utalhat arra is, és inkább arra, hogy ez a bizonyos drága feleség egy kibírhatatlan hisztis nőszemély, akit mégiscsak elvisel a férfi és nem veszekszik vele, és na az ilyen típusra erre a kis uralkodó nőszemélyre bizony illik a "drágám"...


Na most ha valaki nem hívja így a párját (kivéve esetleg egy-két vicces szitut), akkor az inkább megtiszteltetés. És ha eközben másnak ilyet mond, nekem ebből az jön le, hogy örül a pasi, hogy nem ez a nő a párja, mert az tipikusan ilyen drágám típus, kibírhatatlan. Viszont így, hogy csak ismerősök, barátok, nem zavarja. De mivel régi ismerősök, simán megmondja neki, hogy te bizony egy kibírhatatlan drágaság lennél, ha... de inkább csak egyszerűen utal rá a drágám szóval. :-)


Hát Kérdező, nem hiszem, hogy van félnivalód. Bár ki tudja kavartak-e a háttérben, ezt embere válogatja. De biztos, hogy értékesebb vagy a számára.

Meg amit írtak mások is... Ha lenne köztük valami, akkor nem előtted hívná drágámnak...

2013. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, előttem nem szólítják így egymást, csak ha írnak egy sms-t vagy mailt,... csak olvastam egy ilyen levelet és akkor láttam, hogy a két barát, így hívja egymást.
2013. szept. 25. 09:57
 10/18 anonim ***** válasza:

A férjeddel gondolom vagy olyan viszonyban, hogy mindezt megbeszéld vele. Szerintem egyszerűen csak szólj neki, hogy téged zavar, ha más nőket is kedvesen szólít meg, ha van mögötte valami, ha nincs. Meg fogja tenni érted ha jelentesz neki annyit.

Az már más kérdés, hogy attól mert mostantól nem fogja drágámnak hívni a köztük lévő vonzalom nem fog megszűnni. Nem jelent jót, ha egy férj észreveszi, hogy "más nők is léteznek". Kicsit kapcsolj rá a házasságra, tedd oda magad jobban nőként, feleségként, szeretőként, hogy a férjed elfelejtste, hogy az a bizonyos barát nő.

2013. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!