Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem elvált, de most újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem elvált, de most újból szeretnénk templomi esküvőt. A kérelem hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Ugye be kell nyújtani egy kérelmet, hogy az exfeleség nem akart gyereket ( ami igaz is ) de pontosan mit kell tartalmaznia ? Valakinek van esetleg hasonló ?
2013. szept. 18. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
én úgy tudom, hogy nem lehet templomi esküvőd többé, mert az egyház nem ismeri el a válást.
2013. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bizonyos esetekben lehet. A volt feleség nem akart gyereket, így a katolikus egyházi bíróságnál lehet kérvényezni.
2013. szept. 18. 14:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen esetet tudok a környezetemben, ott be kellett bizonyítani, hogy az előző házastársa megtévesztette... Hosszú, kellemetlen folyamatnak tűnt.
2013. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Itt kicsit egyszerűbb a helyzet, mert nem kell bizonyítani. De eltart egy jó pár hónapig sajnos...

Nekem kell megírni a volt feleség helyett, ő pedig aláírja majd. Egyenlőre nincs ötletem, hogy kezdjek neki :) Bízom benne, hátha volt valaki ilyen cipőben és tud segíteni.

2013. szept. 18. 14:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért neked kell megírni a volt feleség helyett?
2013. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a minta:

[link]


Az alábbi fejezetet keresd:

"D/1) Keresetlevél házassági semmisségi kérelem"

2013. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a legegyszerűbb módszer lefizetni a papot
2013. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért nekem kell, mert ő nem írja meg, max aláírja. Húú köszi a mellékletet ! Ezt kerestem :)

Lefizetni :D :D

2013. szept. 18. 15:36
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Ja, nehogy azt hidd, attól, hogy pap, nem érdekli a pénz! Egyik ismerősöm meg sincs keresztelve, és így lett a bátyja kislányának a hivatalos keresztapja... Azt mondta, hogy a pénz mindent megold.
2013. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
ne viccelj már! van pap ismerősöm, valami tök minimális összeget kapnak az egyháztól, a többit ők szedik össze misék alkalmával, keresztelőkön, ravatalokon, esküvőkön... igenis a pénz meg fogja oldani, hidd el!
2013. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!